Jaká je představa ideálního muže pro ženu?

Zde je to, co ženy chtějí od muže, podle odborníků

Ve věku online seznamování nebylo hledání lásky nikdy dostupnější. Může to být tak jednoduché jako vyplnění kvízu o kompatibilitě nebo přejetím prstem doprava, pokud je to vaše rychlost vyšší, ale online profily ne vždy vyprávějí celý příběh a setkání s někým, s kým jste byli online, může vést k některým překvapivým objevům. Poznání skutečné osoby za profilem je důležitým krokem a než se rozhodnete, zda se zavázat k osobě, musíte vědět co vlastně hledáte a co oni sami hledají u partnera.

„Každý dobrý vztah je postaven na některých základních, přízemních vlastnostech,“ říká licencovaná poradkyně Suzanne Degges-White, Ph.D. Zatímco povrchní vlastnosti, jako je pěkný vzhled a sexuální chemie, jsou některé z prvních ukazatelů kompatibility, existuje několik dalších významných, nezbytných vlastností, které ženy hledají u muže, se kterým doufají, že stráví zbytek svého života – vlastnosti, které nejsou. Je pravděpodobné, že se časem nezmenší.

 

I když žádné dvě ženy nejsou stejné, shrnuli jsme osm základních vlastností, které podle odborníků chtějí všechny ženy u muže. Čtěte dále, pokud potřebujete pár rad.

 

Důvěra 

Když muž věří sám v sebe, ví, kdo je a ví, co chce, je to pro ženu velmi přitažlivé a obvykle to může poznat jednoduše z postoje, který vyzařuje.
Být jistý znamená být spokojený s tím, kdo jste, věřit v sebe sama a v to, že stojí za to udělat si čas na to, abyste je poznali. Ženy reagují na pozitivní a optimistickou energii, kterou sebevědomý muž vysílá do světa, pokud tato sebedůvěra nepřeroste v egoismus. Když muž necítí potřebu soutěžit s ostatními nebo je snižovat, aby se povznesl, bude to mít daleko k získání ženské pozornosti.

Tak co chlape… Cítíš se jako muž sebejistý? Ale ne Egoistický? 

Důvěryhodnost

Když je muž upřímný a důvěryhodný, stává se pro ženu okamžitě přitažlivějším a žádoucím. Pokud je spolehlivý, pravdivý, opravdový a mluví od srdce, je to chlap, kterého stojí za to sledovat, protože ho lidé mohou vzít za slovo. „Důvěra a důvěryhodnost umožňují prohlubovat vztahy,“ říká Degges-White. Žena přece potřebuje vědět, že pokud má vztah vydržet dlouhodobě, bude se moci na svého muže spolehnout, stejně jako by se on měl spolehnout na ni.

Tak co chlape… Jsi důvěryhodný pro sebe a ostatní?

Integrita

Mít integritu znamená jednat ctnostně a mít silný morální charakter. Ženy touží po muži, který je čestný, spravedlivý a etický. Pokud jde o vztahy, integrita může pomoci posílit pouto, které má muž se ženou, protože jeho morální zásady budou řídit jeho chování a pomohou mu být tím nejlepším partnerem, jakým může být. Bonusové body, když tato integrita přesahuje vztah a muž může jednat s ostatními férově a laskavě.

Tak co chlape… Můžeš o sobě říci, že máš integritu?

Soucit

Muž, který je soucitný a empatický, je o krok napřed, pokud jde o přitahování žen. Ženy chtějí muže, kterému by se mohly otevřít, ať už jde o špatný den v kanceláři nebo s ohledem na jejich nejhlubší naděje a obavy. Mít empatii znamená, že jste schopni porozumět pohledu druhého člověka a dokážete sympatizovat s tím, čím prochází. Ženy mají velký zájem o muže, který má také schopnost a touhu projevit péči a zájem o ostatní. 

Neboj chlape, s tímto jsem měl taky velký problém, ale lze to změnit…
Čti dále…

Emocionální dostupnost

Ženy touží po muži, který je emocionálně upřímný a přímý spíše než po muži, který je odříznutý a citově nedostupný. I když se úplné a otevřené vyjádření pocitů může na první pohled zdát divné nebo trapné, je důležité, abyste dokázali ukázat svou zranitelnou, emocionální a lidskou stránku, abyste si vybudovali trvalý vztah. Ženy upřednostňují muže, který se nebojí ukázat své skutečné pocity a otevřeně o nich diskutovat, místo muže, který v sobě všechno tají. A ano, někdy to znamená mluvit o předchozích vztazích a sdílet části své minulosti.

Chlape, pokud jsi měl chladnou matku, tak je jasné, že pocity a emoce neumíš vyjadřovat, ale ani přijímat na druhých. Znám to a řešení jak to změnit existuje. Více níže 🙂

Respekt

Aby byl vztah zdravý, šťastný a úspěšný, musí se oba partneři k sobě chovat s respektem. Pokud se žena cítí být považována za samozřejmost, postradatelná nebo s ní muž špatně zachází, pravděpodobně ho upustí, aby se vyhnula zlomenému srdci. „Když se člověk cítí nerespektovaný nebo povýšený, vztah pravděpodobně skončí dříve než později,“ říká Degges-White. Žena bude více přitahována k muži, který jí dává najevo péči a dává jí respekt, který si zaslouží.

Chlape, pokud jsi nebyl v dětství respektován, tak nebudeš umět respektovat svou přítelkyni/manželku.

Smysl pro humor

Nemusíte být stand-up komikem nebo komediálním spisovatelem, abyste upoutali ženskou pozornost, ale mít schopnost blbnout, vtipkovat a mít smysl pro humor je velmi přitažlivé. „Když se dva lidé smějí stejné věci, v podstatě říkají: ‚Sdílím váš pohled, vaše hodnoty a určitě sdílím to, co si myslíte, že je zábavné‘,“ říká Jeffrey Hall, Ph.D., docent komunikačních studií na University of Kansas. Hallova studie o vztahu mezi humorem a romantikou zjistila, že čím vícekrát se muž snažil být vtipný, a naopak čím vícekrát se žena smála jeho vtipům, tím pravděpodobněji měla romantický zájem. Je to jednoduchá věda, že muž, který vyzařuje šťastnou, veselou a pozitivní náladu je pro ženu více přitažlivý.

Chlape vzpomeň si, kdy si naposledy rozesmál svou milou?


Zralost

Je pravděpodobné, že pokud se na vás výše uvedené vlastnosti vztahují, pravděpodobně jste již dosáhli určité zralosti. Je důležité ženě ukázat, že jste nejen emocionálně zralí a schopni udržovat otevřenou linii komunikace, ale také že jste mentálně zralí a schopní chovat se jako dospělí. Můžete to ukázat tím, že budete přemýšlet racionálně, nebudete přehnaně reagovat a po pečlivé diskuzi budete problémy řešit společně. To neznamená, že se spolu nemůžete bavit a být hloupí a emocionálně citlivý, protože dovolit, aby se zranitelná stránka projevila je známka dospělosti sama o sobě.


Kurz pro muže „Prosperující muž“

Pokud tě tato tématika zajímá a chtěl bys zapracovat na svém mužství, můžeš se přidat k dalším mužům.
Více informací nalezneš zde.

Facebook Comments Box
Josef Hoang
Vážím si vašeho času a ochoty na sobě pracovat. Díky vám se stává svět lepším místem. Pokračujte v tom, co děláte a nadále na sobě pracujte. A't se vám daří.

Zjistěte více a stáhněte si ZDARMA mini-kurz 

 "o Narcismu" 

Komentáře