Konzultace s Josefem

Náš čas je omezený a proto si ho velmi vážím a cením, nicméně o konzultace je velký zájem a proto jsem se rozhodl předávat moje KNOW-HOW i touto cestou. Pokud potřebuješ pomoct nasměrovat na správnou cestu, protože se cítíš ztracený a nadále už nechceš žít život který žiješ, tak si dole vyber balíček a já ti zavolám a společně vymyslíme jak ti změnit život k lepšímu. 

STANDART 1 HODINA
2500
1777 Kč
Tato konzultace slouží k seznámení. Budete mi povídat osobě a vašem součastném životě a já budu pečlivě naslouchat a psát si poznámky. Pak vám řeknu proč jste tam, kde jste.
EXTRA 8 HODIN
20000
8990 Kč
2 HODINY ZDARMA! (CELKOVĚ 10H!) Dokazuješ mi, že chceš na sobě opravdu zapracovat a chceš se proměnit v nového člověka. V člověka úspěšného, štastného, zdravého a celkově bohatšího. A takovému člověku jsem ochotný předat to nejlepší co vím. Najdeme hluboce zakořeněné bloky které tě brzdí a navždy je vymažeme. Budeš na sobě každodenně pracovat a já budu tvůj osobní trenér.

Konzultace probíhají přes SKYPE. Váš zakoupený balíček můžete využít najednou, nebo postupně třeba po 30ti minutách.
Na době hovoru se vždy domluvíme společně, tak aby to vyhovovalo vám i mě. 

REFERENCE

Pepa mi pomohl ve velmi težké situaci kdy jsem se rozváděl s manželkou a nevěděl co bude dál. Nasměroval mě na správnou cestu díky čemuž jsem začal koukat dopředu a přestal řešit minulost a trápit se. Dnes, když se nad tím zpětně zamyslím, tak Pepa mi doslova zachránil život za což mu budu do smrti vděčný.

Jiří Niklassistent manažera v hotelu Hilton UK

Pepa je naprosto úžasný človíček! Přečetla jsem několik knížek o pozitivním myšlení, zákonu bohatství atd. ale stejně kdykoliv přišla nějaká negativní situace, tak mě to prostě dostalo! Pepa je úžasný vtom jak vše dokáže pěkně "lidsky" vysvětlit a jeho ochota zvednout telefon třeba i o půlnoci je prostě naprosto úžasná. Pepí Děkuji že jsi. Mám tě moc ráda 🙂

Šárka HoláObchodní zástupce

Pepíček je prostě ztělesněný anděl. Naučil mě nejdůležtější věc a to je mít ráda sama sebe. Díky tomu mám dnes úplně jiný život, můj život se změnil o 360 stupnů a dnes jsem štastná žena. Škoda jen, že jsem nanarazila na človíčka jako je Pepa alespon před dvaceti lety. Pepíčku děkuji, děkuji, děkuji.

Milada ŠteflováV důchodu

NĚCO O MNĚ

Už od mala jsem nějak vnitřně cítil, že budu jednou velmi úspěšný člověk, jenže jsem ještě nevěděl "JAK NA TO". Za posledních 15 let jsem si splnil většinu cílů a snů které jsem si kdy zadal, jenže v roce 2014 přišel velký zlom a já přišel o vše a spadl na dno. V tu dobu se mě zmocnil vnitřní pocit objevit pravdu a zjistit "JAK TO TU FUNGUJE?". Během roka jsem přečetl desítky knih o ůspěchu, pozitivním myšlení a lidském bytí (prostě témata které se na školách neučíme). Přišlo obrovské uvědomění díky kterému jsem začal aplikovat nový způsob myšlení a chování do mého života.. Během jednoho roka jsem dostal nazpět vše o co jsem přišel a založil jsem několik byznysů. Dnes pomáhám ostatním lidem na jejich cestě k úspěchu a štěstí. O té doby na sobě každodenně pracuji, čtu knihy, navštěvuji semináře TOP světových lídrů a učím se od lidí kteří mají v životě obrovské úspěchy.
Dnes na cokoliv sáhnu, tak se povede a je to díky KNOW-HOW které vám velmi rád předám.