Josef Hoang

Jsem obyčejný kluk který jen pochopil jak se věci mají a dnes si vytvářím "život podle svýho". 

 • Zakladatel online programů: 
  1)  "RESTART21" (vice info ZDE)

  2) "JISTOU CESTOU K CÍLI"
  (více info ZDE)

  3) "CRYPTOMASTER2.0" (více info ZDE)
 • Podnikatel, Investor, Vizionář a Otec dvou dětí 🙂
 • Dnes pomáhám ostatním lidem na cestě k úspěchu.

   TVORBA PRO VÁS 🙂
 • Články na BLOGU ZDE
 • Mrkni na všechny videa UVĚDOMĚNÍ ZDE

NĚCO O MNĚ..

Za posledních 10 let jsem si prošel obdobím, ve kterém jsem zažil velké úspěchy, ale také pády. Sáhl jsem si na samé dno. Přišel jsem o všechno a kvůli své nevědomosti a neopatrnosti jsem se zapletl do takových problémů, že jsem se dokonce bál o vlastní život.
Díky svým pádům jsem se „probudil“ a hlavně pochopil pravý smysl života.

Dnes už vím, že celá naše realita se odehrává zevnitř ven. Něco jako zrcadlo, to jak se se chováme a jak přemýšlíme, tak to se nám odráží v našem životě. Tudíž je velmi důležité, jak v životě jednáme a jak přemýšlíme. Podle toho si přitahujeme lidi a různé situace do našich životů.

 

Můj příběh

Od devatenácti let žiji v Anglii a do pětadvaceti let jsem si splnil všechny svoje dosavadní plány, což bylo mít zdravou rodinku, hodnou ženu, pěkný dům, pěkné auto a dobrou práci.

V roce 2012, když mi bylo čerstvě 27 let, splnil jsem si svůj velký sen a vyhrál jsem titul anglického šampiona v kickboxu ve střední váze.

V práci jsem vydělával slušné peníze, mohli jsme si koupit, co jsme chtěli. Rodinku jsem měl zdravou, moje práce mě bavila. Měl jsem tedy všechno, co jsem kdy chtěl, ale uvnitř sebe jsem se cítil nenaplněný a prázdný. Neustále jsem se ptal sám sebe: „ Proč nejsem štastnej? Vždyť mám vše, co jsem kdy chtěl.

VELKÁ ZMĚNA

V roce 2013 jsme s kamarádem otevřeli Tattoo&Piercing salón a z klidného malého městečka kousek od moře jsme se s rodinkou přestěhovali do rušného Londýna.

Ze začátku bylo vše fajn, jenže po pár měsících po otevření salónu jsme stále byli bez výplaty a stěží jsme vydělávali na výdaje.

 

 

 

 


Tak jsem se s kamarádem dostal mezi lidi, kteří nelegálně obchodovali. Jednoho dne jsme se zapletli do jedné akce. Ten večer jsme byli bohužel moc naivní a přišli jsme o hodně.
Dostali jsme se do velkého maléru.

Život se vám od základu změní, když vám jde o holý život!

 


Práci v Tattoo&Piercing salónu jsem nakonec musel ukončit. Rozhodnutí padlo, vrátíme se zpátky do toho malého městečka, kde nám bylo tak dobře.

Vrátil jsem se zpátky k šoférování a začali jsme hledat bydlení ve městečku u moře. Vše vypadalo slibně a zase se nám začalo dařit.
Jenže když jsem se jednoho dne ráno připravoval do práce, zjistil jsem, že nemám doma klíče od auta. Vyběhl jsem na parkoviště před domem a moje auto bylo pryč!
Ano, mezitím co jsme spali nahoře spolu s mým synem a těhotnou ženou, někdo se vloupal do našeho domu. Zloději se k nám dostali přes nezamčené dveře a odnesli si „jen“ klíče od mého auta a iPad, který jsme večer nechali dole na sedačce.
V tu chvíli jsem věděl, že je to vážné. Že jsme přišli nejen o většinu majetku, ale i o soukromí.

Myslím si, že spousta lidí začne hledat „pravdu“ ve chvíli, když se ocitne na samém dně. Ať už je to kvůli nemoci, nebo když přijde o majetek, anebo o někoho velmi blízkého.

PROČ ??
Proč se mi tohle vše stalo? Proč jsem se necítil šťastný, když jsme se měli tak dobře? Proč jsem teď
přišel o všechno? Jaký to má smysl?

"Když je žák připraven,učitel se dostaví."

Na internetu jsem tenkrát narazil na člověka, který se zabýval spirituálním vývojem.

A po zhlédnutí pár jeho videí jsem okamžitě pochopil, že to je ono. To je to, co jsem hledal!
Vše mi dávalo obrovský smysl a uvnitř sebe jsem poprvé cítil, že jsem na správné cestě.

Vyvíjet se spirituálně pro mě dnes znamená poznávat sám sebe. Nahlédnout hluboko do sebe, do samé podstaty bytí. Pozorovat myšlenky, pochopit proč tu jsme, odkud pocházíme a kam odcházíme. A taky si uvědomovat „neviditelný“ svět kolem nás..
Tohle nemá nic společného s žádným náboženstvím, je to jen čistá pravda o lidském bytí.

Uvědomění

Najednou jsem o všech těch situacích, které se nám v minulosti staly, přemýšlel úplně jinak. Ať už to byly ty dobré, nebo ty špatné, nehledal jsem viníka svých problémů tam někde venku. Ale díky mému poznání jsem již chápal, že si za vše můžu sám.
Všechno to dobré i špatné, co se mi za těch několik posledních let stalo, bylo jen důsledkem toho,na co jsem v minulosti myslel a jak jsem konal. Přesně to jsem si přitáhl do života.


Restart


Moje „novémyšlení jsem postupně začal praktikovat i ve svém životě. A okamžitě se vše dalo do pohybu.
Pronajali jsme si dům kousek od místa, kde jsme bydleli před tím. Našeho syna Ryana vzali do stejné školy, kam dříve chodil a kde byl tak rád.
Za pár měsíců se nám narodil náš druhý syn Oliver. Vše začalo být lepší a lepší, do života mi začaly přicházet nové možnosti a noví lidé.
Dostal jsem nabídku k odkoupení podílu jedné (v té době) malé taxikářské firmy. A díky mým zkušenostem jsem firmu vybudoval a zanedlouho svůj podíl prodal a vydělal slušné jmění. Založil jsem e-shop, ve kterém jsem prodával luxusní hodinky.
Začal jsem zase trénovat a starat se o své tělo. Díky studování svého těla v rámci sebepoznání jsem si vyzkoušel různé diety, půsty a detoxikační procesy. Tímto způsobem jsem zhubl přes 10 kg tuku během pár měsíců.

Osobní rozvoj

Za poslední roky jsem přečetl desítky knih, zúčastnil se mnoha online webinářů. Navštívil jsem také různé semináře zabývající se spiritualitou, sebepoznáním, zdravou stravou a osobním rozvojem. Dnes už vím, že lze dosáhnout opravdu čehokoliv a jediný, kdo nám ustanovuje limity, jsme my sami.

Možná si říkáte, proč tady jsem a proč s vámi tohle sdílím
Je to hlavně proto, že mi můj vnitřní pocit říká, abych vám o tomhle řekl. Aby i vy jste mohli dosáhnout čehokoliv, aby i vy jste mohli žít zdravý,šťastný, bohatý a spokojený život. Protože vím, že mnozí z vás si ani trošku nejste vědomi vašeho obrovského potencionálu, který uvnitř sebe máte. Každý jsme jedinečný.
Když se dnes podívám kolem sebe a vidím všechny ty lidi, jak se mají špatně, trpí, jsou nemocní, chudí, většina dělá práci, kterou nenávidí a jsou nešťastní, tak mi to trhá srdce. Říkám si: „ Takhle žít nemusíte!

Život není nespravedlivý. Je přesně takový, jaký jste si ho vytvořili díky vašim myšlenkám a činům.

Dnes Pomáhám 
Ostatním lidem na jejich cestě za lepším životem. At už jste dnes v jakékoliv situaci, tak pokud chcete změnu, tak nejprve musíte začít sami u sebe a hlavně změnit způsob vašeho myšlení. 
Velmi rád vám na této cestě pomůžu 🙂

s pokorou

-Josef Hoang

MÁ VIZE

Věřím, že za neúspěch lidí může především jejich nevědomost a lenost.
Proto tu s vámi sdílím svoje know-how. Chci vám pomoci na vaší cestě k úspěchu.
Lidé dnes nemusí trpět.
V momentě, kdy pochopíte a přijmete do vašeho života jednoduché principy, v tu chvíli se začnou dít zázraky.
Každý z Vás se můžete dostat do vytouženého cíle. Ať už se týká zdraví, bohatství, prosperity, slávy či štěstí.

Můžete mít, cokoliv chcete.
Jen si musíte uvědomit určité věci a aplikovat je do vašich životů.

-Josef Hoang

Konzultace s Josefem

Chcete se vydat za svými sny a cíly, ale nevíte kde a jak začít?
Už vás nebaví žít život podle někoho jinýho, ale prostě nemáte odvahu udělat první krok?
Chcete myslet pozitivně, ale nejde vám to?
POMOHU VÁM!
Společně vypracujeme plán na váš osobní rozvoj. Vytvoříme konkrétní strategii k vašemu cíli. Už nebudete věci odkládat, ale půjdete do AKCE a já vám vtom pomůžu.

V případě zájmu o konzultaci mne kontaktujte přes FB zprávu, nebo mi napište email na info@josefhoang.cz 

BLOG

Články k zamyšlení. Přečtěte si články díky kterým si zas něco nového uvědomíte.

Odkaz na BLOG

Uvědomění videa

Nemůžeme něco změnit, když nevíme co to je. Videa k zamyšlení.

Chci vidět videa

RESTART21

RESTART21 je online program který ti totálně změní způsob tvojeho myšlení. Celý náš život je jen výsledkem našich předchozích myšlenek a činů. V kurzu se naučíš jak myslet pozitivně, konstruktivně a hlavně jak být vděčný. Díky tvému novému myšlení budeš ve tvém životě mnohem štastnější díky čemu si začneš přitahovat do života více situací které tě učiní více štastnějším.

Více informací

JISTOU CESTOU K CÍLI

JISTOU CESTOU K CÍLI je online program kde se naučíš jasné strategie a postupy abys mohl dosáshout jakéhokoliv cíle. A pokud ještě nemáš JASNÝ CÍL , tak to vůbec nevadí, v kurzu se naučíš jak si Cíl najít, protože mít Jasné Cíle je velmi důležité. Člověk který nemá jasný cíl, tak životem jen tak proplouvá, stejně tak jako lod která je na moři a neví kam pluje.

Více informací