"Každé velké probuzení začíná velkým pádem"

Aby vykvetl leknín, musí projít bahnem.

Za posledních 20 let jsem si prošel obdobím, ve kterém jsem zažil velké úspěchy, ale také pády. Sáhl jsem si na samé dno. Přišel jsem o všechno a kvůli své nevědomosti a neopatrnosti jsem se zapletl do takových problémů, že jsem se dokonce bál o vlastní život. 
Díky svým pádům jsem se „probudil“ a hlavně pochopil pravý smysl života.

Dnes už vím, že celá naše realita se odehrává zevnitř ven. Něco jako zrcadlo. To, jak se se chováme a jak přemýšlíme, to se nám odráží v životě. Tudíž je velmi důležité, jak v životě jednáme a jak přemýšlíme. Podle toho si přitahujeme lidi a různé situace do našich životů.

Mých 33 let

Velké úspěchy i pády..

Výrůstal jsem Bílině, což je malé město na Severu Čech, v 19 letech jsem se vydal do Světa a odletěl jsem na "zkoušku" do Anglie. Z původní zkoušky nakonec bylo 15 let 🙂 

Život v UK

Za těch 15 let života v Anglii jsem si splnil spoustu snů a cílů a zároven jsem si prožil pád až na samé dno. Dnes už vím, že to vše byla obrovká zkušenost za kterou jsem velmi vděčný.

Velká změna a nový život

Volání duše nezastavíš

Splnil jsem si spoustu snů a cílů a po materiální stránce jsem měl vše, přesto vše jsem se, uvnitř sebe, cítil prázdný a nenaplněný. Po velkém pádu na "dno" jsem se začal zajímat o spiritualitu a sebepoznání. Začal jsem navštěvovat všelijaké semináře osobního rozvoje a dostával jsem odpovědi na mé vnitřní otázky. 

Více jsem cítil, že kapitola Anglie pro mě končí a je čas na velkou změnu. Volání duše nezastavíš. Po 17 letech jsme se s matkou mých krásných synů rozešli a já šel dál za poznáním.

Začátky byly těžké, ale díky Bohu, dnes máme super vztahy a všechny nás to posunulo.

Rok 2023

Můžeš mít, být a dělat cokoliv chceš

Žijeme v neomezeném prostoru variant a záleží na nás co si vybereme. Důležité je vědět co doopravdy chceš.

Můžeš mít cokoliv chceš..
Můžeš být kýmkoliv chceš..
Můžeš dělat cokoliv chceš..

Víš co chceš?
Pokud ne, tak ti mohu pomoci znovu oběvit sebe.

"Život není nespravedlivý.
Je přesně takový, jaký jste si ho vytvořili díky vašim předchozím myšlenkám a činům"

Krok #1: Přijmi zodpovědnost!

At už jsi dnes v jakékoliv situaci, pokud chceš změnu, tak nejprve začni u sebe.

Velmi rád ti na této cestě pomůžu 🙂

s pokorou

-Josef Hoang

Aktivně se zabývám osobním rozvojem již přes 10 let. Od malička jsem věděl, že si můžu plnit své sny a žít bohatý život. Přestože jsem vyrůstal v chudé rodině, dnes žiji bohatý život. Když jsem to zvládl já, dokážeš to i ty.
Josef HoangVizionář

Co o mně a mé tvorbě říkají druzí 🙂

Osobní rozvoj je pro mě už nějaký čas životní styl a velmi dlouho jsem sledovala jenom zahraniční kouče a mentory, protože mi na česko-slovenské scéně stále něco chybělo... do chvíle, než jsem poznala Pepu, jeho úžasná, skvělá videa, celkově jeho projev a způsob jak efektivně pomáhá lidem a jak předává své poslání dál.❤️ Program Restart 21 mě velmi posunul o další kus dopředu, za což velmi děkuji.🙏 Jsem moc vděčná za příležitost a tuto nenáhodu, že jsme se poznali, jsi obrovská inspirace a každý, kdo jenom i trošku touží po tom "něčem víc"...sledujte Pepu, protože vám může velmi efektivně pomoct vaše "AHA" najít a tím ve svém životě ledacos změnit.😇
Moni COnline Podnikateka
Už 8 let jsem na mateřské a mám 4 krásné děti. Minulý rok jsem si uvědomila, že se do práce nechci vrátit, a tak jsem začala hledat příležitosti. Bohužel jsem nikdy neměla buňky na nějaký to podnikání. Hledala jsem něco, co bych mohla dělat z domova a dokázalo mě to uživit. Pak jsem narazila na kryptoměny. V kurzu CryptoMaster20 jsem zažila svou první kryptoměnovou krizi a byla to opravdu jízda. Nyní už vím, co dělat, když Bitcoin padá a jak na tom můžu vydělat. Věřím, že do dvou let mi kryptoměny pomohou splnit můj sen. Založit školku pro neočkované děti. CryptoMaster20 pomůže každému, kdo chce něco udělat a přestane se vymlouvat.
Markéta Grusová⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Máma na mateřské
Díky Restartu 21 se mi úplně otočil život, ta změna, která nastala v mém myšlení je obrovská. Tento skvělý projekt je postaven na vzájemné pomoci, podpoře a hlavně se zde naučíte jak přemýšlet tak, aby jste ovládli svou mysl a tedy i svůj život a uvědomili si, co vše v životě máme a co všechno ještě můžeme mít. Děkuji Pepovi za vše co mě naučil a pokud i vy chcete změnit svůj život, máte vnitřní otázky a nevíte kudy kam, vřele a zcela upřímně vám doporučuji tuto úžasnou věc 🙂
Tomáš HarabišFitnes trenér
Pepa je skvělý kouč. Ukazuje lidem cestu, kterou má v sobě každý, ale v dnešní uspěchané době na sebe lidé zapomínají..Pepa a jeho program R21, videa..Motivuje mnoho lidí k zamyšlení se, vděčnosti a pomáhá jim být šťastnějšími a úspěšnými v životě. Jsem velmi vděčná za to, že mi někdo jako je on vstoupil do života. Děkuji.
Kateřina⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Stáhni ZDARMA

Objevte tento tajný klíč a začněte si plnit své sny a cíle mnohem jednodušeji a efektivněji.

Toto tajemství znají nejmocnější lidé tohoto světa a záměrně ho před námi ukrývají. 

Tajemství, které je před vámi záměrně utajené.