Něco málo o mně...

Každý z nás máme nějaký příběh.
Dnes už vím, že vše, co se nám v životě stalo a děje, má určitý význam a vše nás formuje.
Ne nadarmo se říká "Co nás nezabije, to nás posílí".

"Každé velké probuzení začíná velkým pádem"

Aby vykvetl leknín, musí projít bahnem.

Za posledních 10 let jsem si prošel obdobím, ve kterém jsem zažil velké úspěchy, ale také pády. Sáhl jsem si na samé dno. Přišel jsem o všechno a kvůli své nevědomosti a neopatrnosti jsem se zapletl do takových problémů, že jsem se dokonce bál o vlastní život. 
Díky svým pádům jsem se „probudil“ a hlavně pochopil pravý smysl života.

Dnes už vím, že celá naše realita se odehrává zevnitř ven. Něco jako zrcadlo. To, jak se se chováme a jak přemýšlíme, to se nám odráží v životě. Tudíž je velmi důležité, jak v životě jednáme a jak přemýšlíme. Podle toho si přitahujeme lidi a různé situace do našich životů.

Život v Anglii

Velké úspěchy i pády..

Od devatenácti let žiji v Anglii a do pětadvaceti let jsem si splnil všechny svoje dosavadní plány, což bylo mít zdravou rodinku,hodnou ženu, pěkný dům, pěkné auto a dobrou práci. 

V roce 2012, když mi bylo čerstvě 27 let jsem si splnil svůj velký sen a vyhrál titul anglického šampiona v kickboxu ve střední váze. 
V práci jsem vydělával slušné peníze, mohli jsme si koupit, co jsme chtěli. Rodinku jsem měl zdravou, moje práce mě bavila. Měl jsem tedy všechno, co jsem kdy chtěl, ale uvnitř sebe jsem se cítil nenaplněný a prázdný. Neustále jsem se ptal sám sebe: „ Proč nejsem štastnej? Vždyť mám vše, co jsem kdy chtěl.

Velká změna

Londýn

V roce 2013 jsme s kamarádem otevřeli Tattoo&Piercing salón a z klidného malého městečka kousek od moře jsme se s rodinkou přestěhovali do rušného Londýna. 


Ze začátku bylo vše fajn, jenže po pár měsících, po otevření salónu, jsme stále byli bez výplaty a stěží jsme vydělávali na výdaje.

Život se vám od základu změní, když vám přijdete o vše.

Postupně jsme přisli o vše a já spadl na samé dno. 
Největší rána byla, když jsem se ráno probudil a zjistil, že můj Mercedes nestál před domem. Po příjezdu policie jsme zjistili, že se k nám v noci někdo vloupal a odcizil "jen" ipad a klíče od auta. 

Pamatuji si, jak mi volala mamka a říká "Vratte se domů. Najdeš si práci a a zatím budete bydlet u nás" V tu chvíli jsem si uvědomil, že je malér. 

Myslím si, že spousta lidí začne hledat „pravdu“ ve chvíli, když se ocitne na samém dně. Ať už je to kvůli nemoci, nebo když přijde o majetek, anebo o někoho velmi blízkého.

Práci v Tattoo&Piercing salónu jsem nakonec musel ukončit. Rozhodnutí padlo, vrátíme se zpátky do toho malého městečka, kde nám bylo tak dobře. 

Vrátil jsem se zpátky k šoférování a začali jsme hledat bydlení ve městečku u moře. Vše vypadalo slibně a zase se nám začalo dařit.
Jenže když jsem se jednoho dne ráno připravoval do práce, zjistil jsem, že nemám doma klíče od auta. Vyběhl jsem na parkoviště před domem a moje auto bylo pryč
Ano, mezitím co jsme spali nahoře spolu s mým synem a těhotnou ženou, někdo se vloupal do našeho domu. Zloději se k nám dostali přes nezamčené dveře a odnesli si „jen“ klíče od mého auta a iPad, který jsme večer nechali dole na sedačce. 
V tu chvíli jsem věděl, že je to vážné. Že jsme přišli nejen o většinu majetku, ale i o soukromí.

PROČ??

Proč se mi tohle vše stalo?
Proč jsem se necítil šťastný, když jsme se měli tak dobře?
Proč jsem teď

přišel o všechno? Jaký to má smysl?

"Když je žák připraven,učitel se dostaví."

Na internetu jsem tenkrát narazil na člověka, který se zabývalspirituálním vývojem
A po zhlédnutí pár jeho videí jsem okamžitě pochopil, že to je ono.To je to, co jsem hledal!
Vše mi dávalo obrovský smysl a uvnitř sebe jsem poprvé cítil, že jsem na správné cestě.

Vyvíjet se spirituálně pro mě dnes znamená poznávat sám sebe. Nahlédnout hluboko do sebe, do samé podstaty bytí. Pozorovat myšlenky, pochopit proč tu jsmeodkud pocházíme a kam odcházíme. A taky si uvědomovat „neviditelný“ svět kolem nás..
Tohle nemá nic společného s žádným náboženstvím, je to jen čistá pravda o lidském bytí.

 

Uvědomění

Najednou jsem o všech těch situacích, které se nám v minulosti staly, přemýšlel úplně jinak. Ať už to byly ty dobré, nebo ty špatné, nehledal jsem viníka svých problémů tam někde venku. Ale díky mému poznání jsem již chápal, že si za vše můžu sám
Všechno to dobré i špatné, co se mi za těch několik posledních let stalo, bylo jen důsledkem toho,na co jsem v minulosti myslel a jak jsem konal. Přesně to jsem si přitáhl do života.

VELKÝ RESTART

Moje „nové“ myšlení jsem postupně začal praktikovat i ve svém životě. A okamžitě se vše dalo do pohybu. 
Pronajali jsme si dům kousek od místa, kde jsme bydleli před tím. Našeho syna Ryana vzali do stejné školy, kam dříve chodil a kde byl tak rád. 
Za pár měsíců se nám narodil náš druhý syn Oliver. Vše začalo být lepší a lepší, do života mi začaly přicházet nové možnosti a noví lidé.
Dostal jsem nabídku k odkoupení podílu jedné (v té době) malé taxikářské firmy. A díky mým zkušenostem jsem firmu vybudoval a zanedlouho svůj podíl prodal a vydělal slušné jmění. Založil jsem e-shop, ve kterém jsem prodával luxusní hodinky. 
Začal jsem zase trénovat a starat se o své tělo. Díky studování svého těla v rámci sebepoznání jsem si vyzkoušel různé diety, půsty a detoxikační procesy. Tímto způsobem jsem zhubl přes 10 kg tuku během pár měsíců.

OSOBNÍ ROZVOJ

Za poslední roky jsem přečetl desítky knih, zúčastnil se mnoha seminářů zabývající se spiritualitou, sebepoznáním, zdravou stravou a osobním rozvojem.

Dnes už vím, že lze dosáhnout opravdu čehokoliv a jediný, kdo nám ustanovuje limity, jsme MY sami.

 

Možná si říkáteproč tady jsem a proč s vámi tohle sdílím
Je to hlavně proto, že mi můj vnitřní pocit říká, abych vám o tomhle řekl. Aby i vy jste mohli dosáhnout čehokoliv, aby i vy jste mohli žít zdravý,šťastný, bohatý a spokojený život. Protože vím, že mnozí z vás si ani trošku nejste vědomi vašeho obrovského potenciálu, který uvnitř sebe máte. Každý jsme jedinečný. 
Když se dnes podívám kolem sebe a vidím všechny ty lidi, jak se mají špatně, trpí, jsou nemocní, chudí, většina dělá práci, kterou nenávidí a jsou nešťastní, tak mi to trhá srdce. Říkám si:
 Takhle žít nemusíte!

DNES VŠE, CO JSEM SE NAUČIL PŘEDÁVÁM DÁLE

"Život není nespravedlivý.
Je přesně takový, jaký jste si ho vytvořili díky vašim předchozím myšlenkám a činům"

At už jste dnes v jakékoliv situaci, pokud chcete změnu, tak nejprve musíte začít sami u sebe a hlavně změnit způsob vašeho myšlení. 

Velmi rád vám na této cestě pomůžu 🙂

s pokorou

-Josef Hoang

Co o mně a mé tvorbě říkají druzí 🙂

Osobní rozvoj je pro mě už nějaký čas životní styl a velmi dlouho jsem sledovala jenom zahraniční kouče a mentory, protože mi na česko-slovenské scéně stále něco chybělo... do chvíle, než jsem poznala Pepu, jeho úžasná, skvělá videa, celkově jeho projev a způsob jak efektivně pomáhá lidem a jak předává své poslání dál.❤️ Program Restart 21 mě velmi posunul o další kus dopředu, za což velmi děkuji.🙏 Jsem moc vděčná za příležitost a tuto nenáhodu, že jsme se poznali, jsi obrovská inspirace a každý, kdo jenom i trošku touží po tom "něčem víc"...sledujte Pepu, protože vám může velmi efektivně pomoct vaše "AHA" najít a tím ve svém životě ledacos změnit.😇
Moni COnline Podnikateka
Už 8 let jsem na mateřské a mám 4 krásné děti. Minulý rok jsem si uvědomila, že se do práce nechci vrátit, a tak jsem začala hledat příležitosti. Bohužel jsem nikdy neměla buňky na nějaký to podnikání. Hledala jsem něco, co bych mohla dělat z domova a dokázalo mě to uživit. Pak jsem narazila na kryptoměny. V kurzu CryptoMaster20 jsem zažila svou první kryptoměnovou krizi a byla to opravdu jízda. Nyní už vím, co dělat, když Bitcoin padá a jak na tom můžu vydělat. Věřím, že do dvou let mi kryptoměny pomohou splnit můj sen. Založit školku pro neočkované děti. CryptoMaster20 pomůže každému, kdo chce něco udělat a přestane se vymlouvat.
Markéta Grusová⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Máma na mateřské
Díky Restartu 21 se mi úplně otočil život, ta změna, která nastala v mém myšlení je obrovská. Tento skvělý projekt je postaven na vzájemné pomoci, podpoře a hlavně se zde naučíte jak přemýšlet tak, aby jste ovládli svou mysl a tedy i svůj život a uvědomili si, co vše v životě máme a co všechno ještě můžeme mít. Děkuji Pepovi za vše co mě naučil a pokud i vy chcete změnit svůj život, máte vnitřní otázky a nevíte kudy kam, vřele a zcela upřímně vám doporučuji tuto úžasnou věc 🙂
Tomáš HarabišFitnes trenér
Pepa je skvělý kouč. Ukazuje lidem cestu, kterou má v sobě každý, ale v dnešní uspěchané době na sebe lidé zapomínají..Pepa a jeho program R21, videa..Motivuje mnoho lidí k zamyšlení se, vděčnosti a pomáhá jim být šťastnějšími a úspěšnými v životě. Jsem velmi vděčná za to, že mi někdo jako je on vstoupil do života. Děkuji.
Kateřina⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Restart 21 online kurz

Restart 21

Je 21 denní online kurz, který ti změní život. Je zaměřený na způsob tvého myšlení a jednání.
Kurz pomohl už tisícům lidí. Přidej se ke komunitě stejně smýšlejících lidí a nalaď se na stejnou vlnu.

Chci změnit život
Online kurz box

Poznej sám sebe MEDITACE

Online kurz ve kterém se naučíš vše potřebné o meditacích a čakrovém systému a poznáš, kdo doopravdy si. Každý z nás je bůh, jen je potřeba ho objevit.

Chci poznat sám sebe
Jistou cestou k cíli online kurz

Jistou cestkou k cíli

JCKC je o něčem víc než jen chodit do práce, platit účty, zestárnout, onemocnět a zemřít.

Kurz je o tom, jak si stanovit jasný cíl, kterého dosáhnete. Jednoduše, rychle a pomocí strategií a principů, které používají nejúspěšnější lidé ve světě. 

Splň si i ty své cíle a přidej se k nám stejně smýšlejících lidí, kteří si jdou za svými sny.

Chci si splnit své cíle!

CRYPTOMASTER 2.0

Pokud se zajímáš o budoucnost a kryptoměny, stejně jako já a chtěl by si se naučit základy, jak kryptoměny nakupovat, obchodovat a dlouhodobě držet, tak v tomto kurzu se vše naučíš.

Chci vydělat na kryptoměnách