ONLINE KURZY

Vyber si některý z mých online kurzů.
Nepotřebuješ chodit na žádné přednášky, nebo školení! Kurzem procházíš z pohodlí svého domova, stačí ti telefon, laptop, pc, nebo tablet a připojení k internetu. 
Mými kurzy již prošly tisíce lidí a výsledky jsou ohromující!

Moje Tvorba a Služby

RESTART 21

Je 21 denní online kurz který je zaměřený na způsob tvého myšlení a jednání.
Kurz pomohl už tisícům lidí.
Přidej se ke komunitě stejně smýšlejících lidí.

Více informací

Poznej sám sebe MEDITACE

Online kurz ve kterém se naučíš vše potřebné o meditacích a čakrovém systému..

Více informací

CRYPTOMASTER

Pokud se zajímáš o budoucnost a Kryptoměny, stejně jako já a chtěl by jsi se naučit základy, jak kryptoměny nakupovat, obchodovat a dlouhodobě držet, tak v tomto kurzu se vše naučíš.

Více informací

PŘEDSTAV SI KLUB, VE KTERÉM SE UČÍ VŠE K BOHATŠÍMU ŽIVOTU.

Klub je zaměřený jak na osobní, tak podnikatelský rozvoj. V klubu máš přístup ke všem online kurzům a taky ke komunitě lidí, kteří na sobě denně pracují.

Více informací

Co o mně a mé tvorbě říkají druzí :)

Osobní rozvoj je pro mě už nějaký čas životní styl a velmi dlouho jsem sledovala jenom zahraniční kouče a mentory, protože mi na česko-slovenské scéně stále něco chybělo... do chvíle, než jsem poznala Pepu, jeho úžasná, skvělá videa, celkově jeho projev a způsob jak efektivně pomáhá lidem a jak předává své poslání dál.❤️ Program Restart 21 mě velmi posunul o další kus dopředu, za což velmi děkuji.🙏 Jsem moc vděčná za příležitost a tuto nenáhodu, že jsme se poznali, jsi obrovská inspirace a každý, kdo jenom i trošku touží po tom "něčem víc"...sledujte Pepu, protože vám může velmi efektivně pomoct vaše "AHA" najít a tím ve svém životě ledacos změnit.😇

Moni COnline Podnikateka

Už 8 let jsem na mateřské a mám 4 krásné děti. Minulý rok jsem si uvědomila, že se do práce nechci vrátit, a tak jsem začala hledat příležitosti. Bohužel jsem nikdy neměla buňky na nějaký to podnikání. Hledala jsem něco, co bych mohla dělat z domova a dokázalo mě to uživit. Pak jsem narazila na kryptoměny. V kurzu CryptoMaster20 jsem zažila svou první kryptoměnovou krizi a byla to opravdu jízda. Nyní už vím, co dělat, když Bitcoin padá a jak na tom můžu vydělat. Věřím, že do dvou let mi kryptoměny pomohou splnit můj sen. Založit školku pro neočkované děti. CryptoMaster20 pomůže každému, kdo chce něco udělat a přestane se vymlouvat.

Markéta Grusová⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Máma na mateřské

Díky Restartu 21 se mi úplně otočil život, ta změna, která nastala v mém myšlení je obrovská. Tento skvělý projekt je postaven na vzájemné pomoci, podpoře a hlavně se zde naučíte jak přemýšlet tak, aby jste ovládli svou mysl a tedy i svůj život a uvědomili si, co vše v životě máme a co všechno ještě můžeme mít. Děkuji Pepovi za vše co mě naučil a pokud i vy chcete změnit svůj život, máte vnitřní otázky a nevíte kudy kam, vřele a zcela upřímně vám doporučuji tuto úžasnou věc :)

Tomáš HarabišFitnes trenér

Pepa je skvělý kouč. Ukazuje lidem cestu, kterou má v sobě každý, ale v dnešní uspěchané době na sebe lidé zapomínají..Pepa a jeho program R21, videa..Motivuje mnoho lidí k zamyšlení se, vděčnosti a pomáhá jim být šťastnějšími a úspěšnými v životě. Jsem velmi vděčná za to, že mi někdo jako je on vstoupil do života. Děkuji.

Kateřina⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

CO ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI