ONLINE KURZY

 Vyber si některý z mých online kurzů.

Nepotřebuješ chodit na žádné přednášky, nebo školení! Kurzy osobního rovzoje procházíš z pohodlí svého domova, stačí ti telefon, laptop, pc, nebo tablet a připojení k internetu. 

Mými kurzy již prošly tisíce lidí a výsledky jsou ohromující. Přidej se k nám!

Onliner kurzy a služby

Restart 21 online kurz

<Restart 21

Je 21 denní online kurz, který ti změní život. Je zaměřený na způsob tvého myšlení a jednání.
Kurz pomohl už tisícům lidí. Přidej se ke komunitě stejně smýšlejících lidí a nalaď se na stejnou vlnu.

Chci změnit život
Jistou cestou k cíli online kurz

Jistou cestkou k cíli

JCKC je o něčem víc než jen chodit do práce, platit účty, zestárnout, onemocnět a zemřít.

Kurz je o tom, jak si stanovit jasný cíl, kterého dosáhnete. Jednoduše, rychle a pomocí strategií a principů, které používají nejúspěšnější lidé ve světě. 

Splň si i ty své cíle a přidej se k nám stejně smýšlejících lidí, kteří si jdou za svými sny.

Chci si splnit své cíle!
Online kurz box

Poznej sám sebe MEDITACE

Online kurz ve kterém se naučíš vše potřebné o meditacích a čakrovém systému a poznáš, kdo doopravdy si. Každý z nás je bůh, jen je potřeba ho objevit.

Chci poznat sám sebe

CRYPTOMASTER 2.0

Pokud se zajímáš o budoucnost a kryptoměny, stejně jako já a chtěl by si se naučit základy, jak kryptoměny nakupovat, obchodovat a dlouhodobě držet, tak v tomto kurzu se vše naučíš.

Chci vydělat na kryptoměnách

PŘEDSTAV SI KLUB, VE KTERÉM SE UČÍ VŠE K BOHATŠÍMU ŽIVOTU.

Klub je zaměřený jak na osobní, tak podnikatelský rozvoj. V klubu máš přístup ke všem online kurzům a taky ke komunitě lidí, kteří na sobě denně pracují.

Chci vstoupit do klubu

Dárek kurz zdarma

Restart 21 mini

V tomto mini kurzu Ti nasdílím 3 základní techniky - Jak si udržet pozitivní a konstruktivní myšlenky. Budeš se cítit lépe a vyzařovat pozitivní vibrace, díky kterým si do života přitáhneš vše, co chceš.

Získat Restart zdarma

Co o mně a mých kurzech říkají druzí :)

Osobní rozvoj je pro mě už nějaký čas životní styl a velmi dlouho jsem sledovala jenom zahraniční kouče a mentory, protože mi na česko-slovenské scéně stále něco chybělo... do chvíle, než jsem poznala Pepu, jeho úžasná, skvělá videa, celkově jeho projev a způsob jak efektivně pomáhá lidem a jak předává své poslání dál.❤️ Program Restart 21 mě velmi posunul o další kus dopředu, za což velmi děkuji.🙏 Jsem moc vděčná za příležitost a tuto nenáhodu, že jsme se poznali, jsi obrovská inspirace a každý, kdo jenom i trošku touží po tom "něčem víc"...sledujte Pepu, protože vám může velmi efektivně pomoct vaše "AHA" najít a tím ve svém životě ledacos změnit.😇
Moni COnline Podnikateka
Už 8 let jsem na mateřské a mám 4 krásné děti. Minulý rok jsem si uvědomila, že se do práce nechci vrátit, a tak jsem začala hledat příležitosti. Bohužel jsem nikdy neměla buňky na nějaký to podnikání. Hledala jsem něco, co bych mohla dělat z domova a dokázalo mě to uživit. Pak jsem narazila na kryptoměny. V kurzu CryptoMaster20 jsem zažila svou první kryptoměnovou krizi a byla to opravdu jízda. Nyní už vím, co dělat, když Bitcoin padá a jak na tom můžu vydělat. Věřím, že do dvou let mi kryptoměny pomohou splnit můj sen. Založit školku pro neočkované děti. CryptoMaster20 pomůže každému, kdo chce něco udělat a přestane se vymlouvat.
Markéta Grusová⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Máma na mateřské
Díky Restartu 21 se mi úplně otočil život, ta změna, která nastala v mém myšlení je obrovská. Tento skvělý projekt je postaven na vzájemné pomoci, podpoře a hlavně se zde naučíte jak přemýšlet tak, aby jste ovládli svou mysl a tedy i svůj život a uvědomili si, co vše v životě máme a co všechno ještě můžeme mít. Děkuji Pepovi za vše co mě naučil a pokud i vy chcete změnit svůj život, máte vnitřní otázky a nevíte kudy kam, vřele a zcela upřímně vám doporučuji tuto úžasnou věc :)
Tomáš HarabišFitnes trenér
Pepa je skvělý kouč. Ukazuje lidem cestu, kterou má v sobě každý, ale v dnešní uspěchané době na sebe lidé zapomínají..Pepa a jeho program R21, videa..Motivuje mnoho lidí k zamyšlení se, vděčnosti a pomáhá jim být šťastnějšími a úspěšnými v životě. Jsem velmi vděčná za to, že mi někdo jako je on vstoupil do života. Děkuji.
Kateřina⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Co říkají absolventi kurzů?