ČEMU VĚNUJEŠ POZORNOST, TO EXISTUJE.


„ČEMU VĚNUJEŠ POZORNOST, TAM POSÍLÁŠ ENERGII A TAM TO ROSTE“
SLEDUJEŠ TV NOVINY, VEČERNÍ ZPRÁVY?

Katastrofy ve světě, chudoba, starosti, stresy, strachy, krize, války.. To vše pro tebe bude existovat do té doby, dokud tomu budeš věnovat pozornost.

ČEMU  VĚNUJEŠ POZORNOST VĚTŠINU DNE?
Tvá pozornost je omezená! Představ si, že každé ránko dostaneš 100% mentální energie a to kam jí dáš, nebo do čeho jí investuješ, to záleží zcela a jen na tobě.

 

NEŘEŠ VĚCI KTERÉ NEMŮŽEŠ ZMĚNIT.
Minulost.. Naco řešit minulost? To co se stalo nikdy nezměníme, tedy pokud věnujeme pozornost minulosti, tak plýtváme naší drahocennou energií.
Drby.. KDO?, KDE?, SKÝM? Další ztráta energie kde spoustu lidí řeší věci které neovlivní.

Nemoce.. Pokud budeš neustále řešit tvoje nemoce, tak se nikdy nevyléčíš, protože věnuješ pozornost nemoci a ta pro tebe existuje. Stejné je to z chudobou, nedostatkem, dluhy atd..
PROSTĚ NEVĚNUJ POZORNOST TOMU CO NECHCEŠ!!! 🙂

TECHNIKA 3X NE
NEKRITIZUJ lidi, ceny, situace..
NEPOMLOUVEJ lidi (je to ztráta pozornosti\energie\času)
NEZTRÁCEJ ČAS! Odted, kdykoliv bude někdo někoho kritizovat, nebo pomlouvat, tak ty neztrácej čas a radši si otevři knížku anebo si pust motivační video kde se něco nového dozvíš, protože ted už víš, že je to jen ztráta tvojí drahocenný energie.

INVESTUJ SVOJÍ ENERGII.
Věnuj pozornost tomu co doopravdy chceš a přestan řešit věci které v životě nechceš, protože ted už víš, že čemu věnuješ pozornost to pro tebe existuje a hlavně tomu věnuješ energii a to poroste ještě více.
Soustřed se na tvoje sny a cíle. Zaměř se na tvoje zdraví, štěstí, lásku, osobní růst a žij život podle svýho.

MÁŠ PROBLÉM S UDRŽENÍM POZORNOSTI ?
Pokud ANO, tak ti ze srdce doporučuji online program který jsem vytvořil a který tě naučí udržet pozornost na to co tě dělá štastným, úspěšným, láskyplnějším a celkově bohatším. Více informací o programu nalezneš zde: RESTART21

 

      ZDE JE VIDEO O POZORNOSTI:

 

Facebook Comments