POZNEJ SÁM SEBE
"Můžeš cokoliv chceš"

"Život, který dnes žijeme, je jen výsledkem našich předchozích myšlenek a činů."
Jinými slovy, vše co dnes máme a jaký život žijeme jsme si sami vytvořili.

27.7.2019

10 - 16h
BRNO hotel Myslivna

 

Přijímám, že život, který dnes žiju, jsem si vytvořil.
Vytvářej si svůj život vědomě.

Zákon přitažlivosti je vesmírný zákon, který nikdo z nás "neoblafne" a funguje neustále už od tvého narození.
Přijmi zodpovědnost za svůj život a vytvoř si ho takový, jaký chceš

Přitahuj Vědomě

Zákon přitažlivosti používáme neustále.
Přitahujeme si do života to, co nejvíce řešíme. Nemocní neustále řeší nemoce, chudí neustále řeší nedostatek, negativní lidé neustále řeší negativní situace. Pokud chceš změnit bod přitažlivosti, tak musíš změnit to, na co neustále myslíš.

Mysli pozitivně a konstruktivně.

Vědci říkají, že máme 20tis - 60 tis myšlenek denně. 
Čemu věnujeme nejvíce pozornosti, to si přitahujeme. 
Jde oto soustředit pozornost pouze na to, co doopravdy chceš.

Jak se cítíš?

Tvé emoce jsou tvým navigačním systémem.
Pokud se cítíš špatně a sklesle, tak si do života přitahuješ více takových situací a lidí.

Pokud se cítíš krásně a vyrovnaně, tak jsi v souladu s tím co tě baví a naplnuje a v tu chvíli si přitahuješ více podobných situací a lidí.

Odpust vše, co ti už neslouží

Pokud stále věnuješ pozornost svým starým zklamáním, utrpením, bolístkám a jizvám..

Tak nebudeš moci soustředit pozornost na tvoje sny, cíle, touhy a vize. 

Dělej co tě baví a naplnuje

Do roku 2012 jsem si splnil většinu mých snů a cílů a pak přišel tvrdý pád na dno!  ZASTAVIL jsem se a začal hledat "PRAVDU" Zjistil jsem, že za můj úspěch i neúspěch nemůže nikdo jiný, než JÁ sám. Od doby, kdy jsem tohle pochopil si vědomě vytvářím vlastní budoucnost.

Dnes, je mojí největší vášní sdílet s vámi to, co mně pomohlo a pomáhá na mé cestě k plnohodnějšímu životu. 

Co o mně a mých kurzech říkají ostatní

Ja musím napísať,že keby nebolo Pepíka,jeho úžasného kurzu Restart 21 a ochoty pomôcť kedykoľvek,keď sa človek naňho obráti,možno by som tu medzi Vami už dnes nebola.Bola som tak zúfalá,bezradná a padla som úplne na dno,až tak,že som nemala ani len kúska chuti žiť a bojovať,chcela som umrieť a myslela som len na to...No Pepík mi prišiel do cesty v pravý čas,bolo to v hodine dvanastej!Postavil ma znova na nohy,radil a radil mi vždy a vo všetkom. a kedykoľvek bol k dispozícii.Jeho kurz mi pomohol hneď v prvom týždni uvedomiť si,ako dobre môže byť na tomto svete,ako sa môžme radovať z úplných maličkostí,ktoré som v ťažkých depresiách absolútne nevnímala a popritom milujem toho toľko veľa.Neverila som už ani tomu,že mi nejaký Jozef Josef Hoang môže pomôcť,keďže mi nepomohli žiadny lekári viac než 10 rokov.Myslela som si,že mne niet pomoci,ale vyskúšala som(topiaci sa aj slamky chytá)a stal sa zázrak a on to dokázal!Pomohol mi!Za čo mu budem do smrti nesmierne vďačná a zaviazaná!Naučil ma tešiť sa zo života,naučil ma odstrániť všetko negatívne zo života,čo ma likvidovalo,naučil ma len a len pozitívne myslieť,byť vďačnou za všetulinko,čo mi život dal,naučil ma priťahovať si dobré veci ku sebe,dobré situácie a spĺňa sa to pomali všetko-až to niekedy neviem pochopiť,ako je to možné?Naučil ma urovnať si rodinné vzťahy,čo tiež vypadalo,ako neriešiteľné a je toho veľmi veľa čo mi dal,ako mi pomohol...a hlavne ma vrátil späť do života.Ďakujem,ďakujem,ďakujem Pepíček!!!❤❤❤Si pre mňa najlepším lekárom,akého som doteraz stretla!Nemožné sa vďaka Tebe stalo možným 😊😊😊Žasneeeeem a je mi úžasne po toľkom zle,ktoré som roky zažívala.Z celého srdca ďakujem!❤💙💚💜💓💕💖💗💝💞💟👍
Viera Mozolova
Co se mi na Restartu líbí a proč jsem do něj vůbec vstoupila? Proč tedy právě Restart? Proč ne něco jiného? Zřejmě jde o to, jaká má člověk očekávání. Když jsem objevila Restart-klikla na danou stránku, líbila se mi cena Restartu. A co dále? Než někam vstoupím a zaplatím, chci vědět víc. Spousta lidí Vám udělá to, že Vám vše ukáže, až zaplatíte. Pepa ne. Než jsem vstoupila do Restartu, našla jsem si Pepovy webovky a zaujalo mě, že on vyznává to, s čím já souzním. Líbilo se mi, že Pepa na svých stránkách působí reprezentativně a zároveň jako někdo, kdo je poctivý a čestný. Také jsem viděla spoustu Pepových videí na youtube, která mě poskytla spoustu odpovědí na mé otázky. Ačkoli otázek je spousta a pokud na sobě pracujete, Pepa Vám na ně rád odpoví. Přečetla jsem si Pepův E-book, který je zdarma. Jsem moc ráda, že v Čechách je tady právě takové zastoupení, že si dal někdo tu práci a něco takového vytvořil. A proč doporučuji Restart? To je jednoduché. Prostě se mi osvědčil a mám výsledky. Kdyby to nefungovalo, nedělala bych to. Ať už se rozhodnete jakkoli, přeji, ať je Vaše volba šťastná.
Radka Vondrušková⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Studentka vysoké školy
Osobní rozvoj je pro mě už nějaký čas životní styl a velmi dlouho jsem sledovala jenom zahraniční kouče a mentory, protože mi na česko-slovenské scéně stále něco chybělo... do chvíle, než jsem poznala Pepu, jeho úžasná, skvělá videa, celkově jeho projev a způsob jak efektivně pomáhá lidem a jak předává své poslání dál.❤️ Program Restart 21 mě velmi posunul o další kus dopředu, za což velmi děkuji.🙏 Jsem moc vděčná za příležitost a tuto nenáhodu, že jsme se poznali, jsi obrovská inspirace a každý, kdo jenom i trošku touží po tom "něčem víc"...sledujte Pepu, protože vám může velmi efektivně pomoct vaše "AHA" najít a tím ve svém životě ledacos změnit.😇
Moni C.Online Podnikatelka www.monicejkova.com
Díky Restartu 21 se mi úplně otočil život, ta změna, která nastala v mém myšlení je obrovská. Tento skvělý projekt je postaven na vzájemné pomoci, podpoře a hlavně se zde naučíte jak přemýšlet tak, aby jste ovládli svou mysl a tedy i svůj život a uvědomili si, co vše v životě máme a co všechno ještě můžeme mít. Děkuji Pepovi za vše co mě naučil a pokud i vy chcete změnit svůj život, máte vnitřní otázky a nevíte kudy kam, vřele a zcela upřímně vám doporučuji tuto úžasnou věc :)
Tomáš HarabišFitness Trenér
Pepa je skvělý kouč. Ukazuje lidem cestu, kterou má v sobě každý, ale v dnešní uspěchané době na sebe lidé zapomínají..Pepa a jeho program R21, videa..Motivuje mnoho lidí k zamyšlení se, vděčnosti a pomáhá jim být šťastnějšími a úspěšnými v životě. Jsem velmi vděčná za to, že mi někdo jako je on vstoupil do života. Děkuji.
Kateřina Maxx⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Co se na semináři naučíš

Seminář je celodenní a opravdu nabitý technikami, které ti změní život k lepšímu.

Seminář je zaměřený na sebepoznání
a Zákon přitažlivosti

Na semináři se naučíš jak pracovat se svou myslí, jak se cítit dobře a jak si do života přitahovat to co doopravdy chceš.

 • Zákon přitažlivosti
  Tento zákon používáme neustále 24/7/365. Bohužel většina z nás ho používáme nesprávně a do života si přitahujeme to, co nechceme.
 • Jak si správně přát
  Ukážeme si jasné techniky a cvičení, díky kterým si do života přitáhneme cokoliv chceme.
 • Jak si splnit vše, co chceš
  Můžeš mít, být a dělat cokoliv chceš.
 • Naučíš se myslet pozitivně konstruktivně
  Pozitivní a konstruktivní myšlení je základem pozitivního života.
 • Cítíš se dobře?
  Jak se cítíš většinu dne, má obrovský vliv na tom jaký situace a lidi so do svého života přitahuješ.
 • Odpuštění
  Pokud soustředíš pozornost na to špatné co se v minulosti stalo, tak nemůžeš vidět to dobré co se děje ted. Ne semináři si ukážeme jak odpustit minulost.
 • Emoční spirála
  Dozvíš se jak důležité jsou tvoje emoce a jak snimi pracovat tak, abyses neustálé cítil/a dobře

Jaké to je na takovém semináři?

 

Pokud cítíš, že tam máš být, tak neváhej a rezervuj si místo, klidně dvě :)

Uvidíme se v Brně již za..

Cena celodenního semináře je 1 222 kč