Objednávka Konzultace s Josefem

1x 60min konzultace za 1777kč

Vaší důvěry si opravdu vážím.
At už se dnes nacházíte v jakékoliv situaci, tak vždy se dá najít řešení "jak ztoho ven". Mým cílem je vám pomoci abyste pochopili vaší současnou situaci a začli jste si vytvářet život který chcete doopravdy žít.

Jak vše bude probíhat ?

 • 1
  Skype
  Konzultace probíhají online přes Skype.
 • 2
  Předem domluvený čas
  Náplanujeme si časy hovorů, tak aby to vyhovovalo vám i mě.
 • 3
  Délka jednotlivých hovorů
  To záleží na vás, můžeme si povídat minuty, ale klidně i hodiny.
 • 4
  Seznámení a nalezení bloků
  Povíte mi něco o sobě a vašem současném životě, zjistíme proč jste tam kde jste a nalezneme řešení jak ztoho ven.
 • 5
  Strategie
  Dostanete přesné postupy, techniky a strategie které budete aplikovat každý den. Váš život se bude postupně měnit k lepšímu.

Co mě říkají druzí..

Pepa mi pomohl ve velmi težké situaci kdy jsem se rozváděl s manželkou a nevěděl co bude dál. Nasměroval mě na správnou cestu díky čemuž jsem začal koukat dopředu a přestal řešit minulost a trápit se. Dnes, když se nad tím zpětně zamyslím, tak Pepa mi doslova zachránil život za což mu budu do smrti vděčný.

Jiří Niklassistent manažera v hotelu Hilton UK

Pepa je naprosto úžasný človíček! Přečetla jsem několik knížek o pozitivním myšlení, zákonu bohatství atd. ale stejně kdykoliv přišla nějaká negativní situace, tak mě to prostě dostalo! Pepa je úžasný vtom jak vše dokáže pěkně "lidsky" vysvětlit a jeho ochota zvednout telefon třeba i o půlnoci je prostě naprosto úžasná. Pepí Děkuji že jsi. Mám tě moc ráda 🙂

Šárka HoláObchodní zástupce

Pepíček je prostě ztělesněný anděl. Naučil mě nejdůležtější věc a to je mít ráda sama sebe. Díky tomu mám dnes úplně jiný život, můj život se změnil o 360 stupnů a dnes jsem štastná žena. Škoda jen, že jsem nanarazila na človíčka jako je Pepa alespon před dvaceti lety. Pepíčku děkuji, děkuji, děkuji.

Milada ŠteflováV důchodu