Existuje zkratka k úspěchu?

Zkratka k Úspěchu.

Asi vás zklamu, ale zkratka k úspěchu NEEXISTUJE a pokud ano, tak nezapomeňte na přísloví „Rychle nabyl, rychle pozbyl„.

Tohle je jednoduchý Zákon akce Reakce, neboli Co zaseješ, to sklidíš.. Taky se říká Co dotoho dáš, to dostaneš nazpět.

Nevěříte?

Tak se podívejte na statistiky co říkají o lidech kteří vyháli v loterii. Až 98% znich jsou do jednoho roka ještě větší chudáci než byli před výhrou, dědictvím atd.. A to hlavně proto, že nejen přisli o všechny peníze, ale i o přátelé a rodinu. Určitě jste viděli film Kurva Hoši Guten tag 🙂 .  

Mnoho lidí se už nechalo zlákat vidinou snadného zisku. A nakonec přišli nejen o čas, ale možná i peníze. Když chcete mít pěknou postavu, tak musíte trávit alespoň 5x týdne v posilovně, možná budete muset držet nějakou dietu. Stejné je to s úspěchem a splněním jakéhokoliv cíle. Prostě musíte si to zasloužit a sklidíte přesně to, co jste zasadili.
Každý bohatý člověk (teď myslím opravdu bohatý člověk a ne člověk co má vše na kredit) si musel projít velmi těžkou zkouškou kdy padal a zase vstával a svůj úspěch si musel zasloužit. Většina lidí odradí už první pád, nebo menší zakopnutí, ale Vesmír/Bůh nás v tu chvíli jen zkouší. Opravdu to chceš? Chceš být opravdu bohatý? Tak to dokaž, vstaň a jdi dále.

A proto většina lidí nedosáhne svých cílů. Prostě to vzdají moc brzo! Jakmile se úspěch nedostaví okamžitě, tak to vzdají. Spousty velkých milionářů se dočkali vysněného bohatství těsně potom co už byli na pokraji sil, ale nevzdali to.

Nebuďte jako většina a vytrvejte, jděte si za svými sny a cíli ať se děje cokoliv. Zig Ziglar řekl : Výtah k úspěchu momentálně nejezdí, použijte schody. Bohužel mnoho lidí dodnes čeká až výtah dorazí.. Ale s velkou pravděpodobností nedorazí NIKDY!

Pokud nehledáte zkratky, ale chce jít Jistou cestou k cíli. Pokračujte zde.

Facebook Comments Box
Josef Hoang
Vážím si vašeho času a ochoty na sobě pracovat. Díky vám se stává svět lepším místem. Pokračujte v tom, co děláte a nadále na sobě pracujte. A't se vám daří.

Zjistěte více a stáhněte si ZDARMA mini-kurz 

 "o Narcismu" 

Komentáře