Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti je metafyzický zákon, který říká, že podobné přitahuje podobné. My všichni používáme zákon přitažlivosti ať už si to uvědomujeme nebo ne.

Tím, že se soustředíme na pozitivní věci, dostáváme pozitivní výsledky. Když myslíme převážně negativně, přitahujeme do našeho života věci a události, které nejsou pro nás prospěšné.

Kde se vzal zákon přitažlivosti?

Zákon přitažlivosti (Law of Attraction) zpropagovala kniha a film Tajemství (The Secret) v roce 2006. Tento výraz má však nejasný původ. Pravděpodobně jej použil jako první William Walker Atkinson v roce 1906.

Proč se o zákon přitažlivosti zajímat?

Stejně jako ostatní vesmírné zákony i tento poutavý zákon funguje vždy a za všech okolností. Můžete si říci, že gravitace neexistuje, že ji budete ignorovat, ale jak dopadnete? Nabije si pusu. Stejné je to i se zákonem přitažlivosti.

Bude Vám fungovat zákon přitažlivosti?

Nevím, to záleží jen a pouze na Vás. Vy řídíte svůj život a to, na co myslíte, to si přitahujete..

Zde platí jednoduché pravidlo: „Co zaseješ, to sklidíš.“ Kam směřuje naši pozornost, to roste. Zákon přitažlivosti funguje na bází vibrací, kdy každý člověk neustále do vesmíru vysílá vibrace o určitých frekvencích, které přitahuji lidí, situace, zkušenosti a vše ostatní.

Každý den si vytváříme svou vlastní realitu (budoucnost), třemi věcmi.

  1. Svými myšlenkami – na co nejčastěji ve svém životě myslíme, to se nám pak zrcadlí v naší realitě. Zaměřme se na budující, konstruktivní myšlenky.
  2. Svými emocemi – to, jak se každý den cítíme, má obrovskou moc a dopad na náš život. Mnohým lidem nefunguje zákon přitažlivosti, protože nepochopili, jak je velmi důležitá vibrační frekvence. Jen na základě hlavy zákon přitažlivosti nefunguje.
  3. Našemi činy – naše myšlenky vyvolají emoce, emoce pocity, pocity motivaci a motivace činy. To jak se rozhodneme prožít náš den je odrazem našich myšlenek a emocí.

Jak efektivně využít zákon přitažlivosti ve svém životě

Pokud žijete ve skupině lidí, kteří stále považují zákon přitažlivosti za vědecký blábol a nesmysl, nejspíše nemáte důvod pokračovat ve čtení tohoto článku.

Pokud však jste z druhé skupiny, která se chce pochopit zákon přitažlivosti a to, jak doopravdy funguje. Pak čtete dále.

O tomto zákonu píše mnoho úspěšných podnikatelů např: Carrie Sevenson, Kate Northrup, Marie ForleoDenise Duffield Thomas nebo Kathleen Shannon.

Jak tedy se zákonem přitažlivosti začít?

Začněte se zajímat o svoje myšlenky. Co se vám honí hlavou? Jaké o sobě říkáte tvrzení? Často si říkáme, že něco nejde nebo že na něco nemáme a vytváříme si tak problémy se sebeláskou.

Nečekejte zázraky přes noc.

Existují totiž ještě další zákony, které se projevují ve vašem životě a tím je zákon karmy, zákon zaslouženosti a zákon akce a reakce.

Nejdříve si ujasněte, co chcete

Začněte s málem, testujte si zákon přitažlivosti na maličkostech a až potom na větších věcech. To se snáz řekne, než udělá. Většina lidí má totiž o tom, čeho chtějí dosáhnout, dost mlhavou představu. Vy potřebujete jít Jistou cestou k cíli.

Když už máte jasný cíl, který si chcete přitáhnout do svého života na nic nečekejte a začněte konat. Jděte zákonu přitažlivosti naproti a ukažte, že proto chcete něco obětovat.

Začněte vizualizací

Máte nízké sebevědomí a sebelásku? Vyzkoušejte vizualizaci toho, jaké by to bylo, kdybyste už měli sebevědomí. V klidu si doma sedněte a pusťte si nějakou relaxační hudbu.

Prožijte si v představě, jaké by to bylo, být sebevědomí a sledujte své pocity.

Buďte vděční za to, co máte. Jste úžasná bytost, jen jste na to zapomněli.

 

Přehrajte si videa, která jsem pro vás natočit o zákonu přitažlivosti ze semináře.

Facebook Comments Box
Josef Hoang
Vážím si vašeho času a ochoty na sobě pracovat. Díky vám se stává svět lepším místem. Pokračujte v tom, co děláte a nadále na sobě pracujte. A't se vám daří.

Zjistěte více a stáhněte si ZDARMA mini-kurz 

 "o Narcismu" 

Komentáře