"TRANSFORMAČNÍ VÍKEND"
BODY-MIND RESTART
5.10. - 7.10. 

s Terezou a Josefem.

Víkend kde bys určitě neměl chybět!

Chceš ve tvém životě ZMĚNU, ale nevíš jak a kde ZAČÍT?
Zajímáš se o osobní rozvoj? Pracuješ na sobě? Máš rád přírodu?

Je tvá odpověd ANO?

Tak potom bys neměl chybět na víkendovém transformačním semináři.
Bude to totální pecka!
A zaručujeme ti, že ti tento víkend totálně změní tvůj dosavadní život, samozřejmě k lepšímu .

Co tě čeká ..

 • Nastavení mysli
  Vše nejprve vzniká v naší mysli. A proto si ukážeme jak správně myslet a jak udržet naše myšlenky pozitivní a konstruktivní.
 • Sebeláska a sebevědomí
  Myslíme si, že nedostatek sebelásky a sebevědomí je v dnešní společnosti dost rozšířený problém a proto se naučíš jak mít rád sám sebe a věřit si.
 • Odstranování bloků
  Každý znás v sobě máme spousty bloků, někdo méně, někdo více.. Každopádně tyto bloky nás v životě brzdí. Společně odblokujeme i ty nejhlubší bloky z minulosti.
 • Meditace
  Věříme, že meditace by měly být každodenní součástí našich životů. Na semináři se dozvíte proč a jak meditovat. Celý víkend budeme provádět různé meditace a techniky.
 • Zdravá strava a pohyb
  Není to jen o tom správně myslet, ale taky správně jíst a mít každodenní pohyb. Celý víkend budeme dělat různá cvičení a taky si řekneme dost o správném stravování.
 • Výstupy z komfortní zony
  Říká se že když nic neuděláš, tak nic nezkazíš, to je sice pravda, ale taky nic nedokážeš! Celý víkend bude jedno velké vystoupení z tvé současné "Komfortní Zony". Odhodíš bloky i stud až pochopíš, že být mimo KZ je fajn.
 • Přechod přes žhavé uhlí
  V sobotu projdeš posvátnou ceremonií při které pochopíš, že dokážeš cokoliv chceš. Od té doby se tvůj život od základu změní!
 • Strachy
  Strachy nás v životě hodně brzdí a ptoto se jim postavíme tváří v tvář a provždy naše vnitřní strachy porazíme.
 • A mnohem více
  Celý tento víkend bude opravdu 'Transformační" a od té doby bude vše úplně jinak. Ukážeme Vám cestu jak najít sám sebe, chytit ten správný životní směr a vykročit do nového života. Vše se bude odehrávat v nádherné krajině položené v srdci Beskyd.

Naše VIZE ..

Naším posláním je pomáhat ostatním lidem k uvědomění, že život je mnohem více, než chodit do práce, platit účty, vychovat děti, zestárnout, onemocnět a zemřít. Náš Život by měl být plný radosti, vděčnosti, štěstí, zdraví, lásky a celkového bohatství. Ne každý tohle má! A to hlavně proto, protože nás to nikdo nikdy neučil. Recept na štastný a naplnění život existuje, ale nejprve ho musíš začít hledat a chtít ho mít.  

Proto vznikl tento "TRANSFORMAČNÍ SEMINÁŘ"
Během celého víkendu vám předáme co nejvíce zkušeností a praktik které pomáhají a pomohli nám v našich životech na naší cestě.

Místo konání

Adresa:
Vanův Statek
DUBOVICE 28
393 01 PELHŘIMOV

Jak to bude probíhat

Zahájení
v Pátek 5.10.2018 ve 18.00h (Možnost ubytování od 15.00h)

Ukončení 
Neděle 7.10.2018 ve 14.00h

Témata:
Mysl, meditace, zdravá strava, úspěch, sebeláska, odpuštění, odstranování bloků, strachy, firewalking, výstup z komfortní zony, jak spravně cvičit a mnohem více..

Cena kurzu

Cena víkendového semináře

5 990 kč / 233 eur

Ubytování + Strava

Cena zahrnuje 2 noci s plnou penzí 
Ubytování je ve 2 až 6 lůžkových pokojích.
Jídlo 3x denně (snídaně, oběd, večeře)

Cena kurzovného bez ubytování 
3 900 kč
Pokud máte zájem jen o seminář a nechcete být ubytovaní s námi, tak nám napište na email info@josefhoang.cz

Zážitky z 1. Kola který se odehrál v srdci Beskydech

Registrace na Víkendový Transformační seminář

Celým víkendem Vás budou provázet Josef a Tereza.
Těšíme se na Vás.. 

Josef Hoang

Obyčejný člověk který si plní své sny, otec dvou krásných chlapců, podnikatel, investor a vizionář a taky tvůrce online programů které již změnily životy tisícům lidem po celém světě.

Tereza Plasgurová

Koučka osobního rozvoje, výživová poradkyně, trenérka a žena, která vnímá tento život, jako největší dar a příležitost začít radostně, zdravě, šťastně a láskyplně žít.