Změn si život.

Jednou jsem někde slyšel tohle rčení a opravdu jsem se nad tím zamyslel. 
„Jestliže chceš abyse věci ve tvém životě změnili, 
Pak musíš změnit věci ve tvém životě.“

Když se zamyslíme nad tímto citátem, tak pochopíme, že pokud chceme abyse změnil náš život, tak my sami ho musíme změnit.
Tedy je potřeba přijmout zodpovědnost za náš život a začít na sobě pracovat.

Proč jsme tam kde jsme?
Podle mě, to co rozděluje každého člověka, není rasa, barva kůže nebo národnost. To co dělá člověka člověkem je jeho charakter, názory, přesvědčení, návyky, kulturní zvyky, atd.
Tedy to kde jsme vyrůstali, v jakém prostředí, s jakými rodiči, jaký jsme měli přátelé, do jaké školy jsme chodili atd.

Takže berme to tak, že dnes jsme „dospěláci“ (18let a více) a máme svoje zvyky, návyky, vnitřní přesvědčení, svoje doměnky o světě, různé názory na lidi, situace, věci atd..

Teď co je potřeba přijmout je, že vše co jsme doposud dělali a to jak jsme mysleli, tak to nás dostalo do situace ve které dnes jsme.
Tedy pokud chceme změnit náš život, je potřeba změnit naše myšlenky a činy, naše vnitřní přesvědčení, návyky a zvyky. Jinak se nic nikdy nezmění..
Pokud budeme myslet a dělat pořád dokola to samé, tak nemůžeme očekávat jiné výsledky souhlasíš?

ŘETĚZ VÝSLEDKŮ
Tohle je základní řetězec podle kterého vzniklo vše co člověk  stvořil.
MYŠLENKY – ČINY – VÝSLEDKY
(Přečti si to alespoň 10x než pochopíš podstatu, pak čti dále)

1)MYSL
Představ si, že jdeme stavět dům. Nejprve se v naší mysli zrodí nápad/sen/vize/touha, přemýšlíme o tom domě kde bude stát, jak bude vypadat, jak bude velký, jakou bude mít barvu, střechu atd..
2)ČINY
Pak začneme s nákresama, mobilizujeme vše potřebné, vyřizujeme stavební povolení a začínáme stavět, cihlu po cihle, tašku po tašce..
3)VÝSLEDKY
Až dáme do našich činů dostatek potřebné energie, tak bude dům hotový. A to co bylo na začátku nápad/sen/vize/touha je nyní reálné v našem fyzickém světě.
Tohle je tzv. ŘETĚZEC VÝSLEDKŮ. (MYSL – ČINY – VÝSLEDKY)
Tímto způsobem vzniklo letadlo, auto, stůl, kniha, dům, kočárek, atd., atd..

 

Včem je celý trik?
V naší mysli! Nejdůležitější ze všeho je, získat kontrolu nad našema myšlenkama. Protože v naší mysli vše začíná.
Pokud člověk neustále řeší pomluvy, dluhy, kritizováni, katastrofy, bývalé partnery, atd., tak nemá čisté, pozitivní a konstruktivní myšlenky, podle toho budou vypadat jeho činy a podle činů budou vypadat výsledky a ty nemůžou být dobré.
To je jasný ŘETĚZEC VÝSLEDKŮ.

Jak získat kontrolu nad myšlenkama?
RESTART 21 je ta odpověď!
Kurz R21 je založený na vděčnosti. Díky vděčnosti začneš soustředit pozornost na to dobré, uvědomíš si spoustu věcí za které můžeš být šťastný, tím pádem máš čisté, pozitivní a konstruktivní myšlenky, díky tomu se ti mění život přímo před očima. V kurzu se dozvíš základní VESMÍRNÉ ZÁKONY jako je zákon přitažlivosti, nebo zákon akce a reakce. V kurzu se naučíš jak používat tyhle zákony ve tvůj prospěch a uvidíš, jak si přitáhneš do života vše co doopravdy chceš.
Každý znás tyhle zákony denně používáme jenže nevědomě a většina lidí pořád myslí na to co nechtějí a pak se diví co jim do života chodí.

RESTART21
Trvá 21 dní, na každý den dostaneš pouze jedno cvičení. Cvičení je plné Uvědomění a nakonec dostaneš přesný úkol\cvičení který si splníš.

Každým dnem na sobě uvidíš jak se postupně cítíš lépe a jak se postupně mění způsob tvýho myšlení k lepšímu.. Začneš si všímat že ti do života chodí lepší situace a lepší lidé, tvůj život se bude měnit tím, že měníš sám sebe.

Kurzem prošlo přes 100 lidí a výsledky jsou doslova neuvěřitelné.
Shlédli video a posuď sám 🙂 


VÍCE INFORMACÍ O ONLINE KURZU „RESTART21″ NALEZNEŠ ZDE

VÍCE INFO

Facebook Comments Box
Josef Hoang
Vážím si vašeho času a ochoty na sobě pracovat. Díky vám se stává svět lepším místem. Pokračujte v tom, co děláte a nadále na sobě pracujte. A't se vám daří.

Zjistěte více a stáhněte si ZDARMA mini-kurz 

 "o Narcismu" 

Komentáře