Za 21 dní se nepoznáte, to vám slibuji.
Stanete se lepším, štastnějším, láskyplnějším a celkově bohatším člověkem.

Objednávka online programu
RESTART21

CO ZÍSKÁVÁŠ VSTUPEM DO KURZU?

 • OBROVSKÉ UVĚDOMĚNÍ
  Nemůžeš něco změnit, když nevíš co to je? V kurzu si uvědomíš spoustu věcí a hlavně to, proč je tvůj dosavadní život přesně takový jaký je.
 • NEJEN TEORIE, ALE HLAVNĚ PRAXE
  Možná že jsi přečetl desítky knih o pozitivním myšlení a shlédl několik filmů, dokumentů, ale aplikovat vše do každodenního života je jiné kafe žejo? V kurzu dostaneš nejen vědomosti a informace, ale hlavně praktická cvičení díky kterým ti bude vše fungovat.
 • 21 Denní trénink
  Každý den po dobu 21dní dostaneš jedno cvičení na budování vděčnosti. Už po prvním týdnu se budete cítit štastnější a naplněnější.
 • 3x Webinář
  Trénink je rozdělen do tří týdnú. Na konci každého týdne si pustíš webinář kde si shrneme předchozí týden a řekneme si jak se ti v kurzu daří.
 • MP3 audio-verzi každé lekce pro snadný poslech na cestách
  Nemáš čas koukat na video a číst si? Posloucháš rád třeba v autě nebo ve vlaku? Veškeré své lekce si můžeš stáhnout také jako audio ve formátu MP3.
 • Doživotní přístup k online členské sekci
  Ke všem lekcím se můžeš kdykoliv vracet ve své členské sekci a postupně všechno, co se naučíš zavést do praxe.
 • Facebooková skupina
  Jako člen kurzu se automaticky stáváš členem facebookové skupiny ve které si sdílíme všechny naše/vaše zkušenosti a zážitky. Navážeš zde nová přátelství a možné spolupráce. Všichni členové R21 jsou naladění na stejnou vlnu jsme taková velká rodina 🙂
 • BONUSY
  Ve třetím týdnu získáš sadu bonusů v podobě doporučených knih, filmů a videí které změnili život nejen mě, ale dalsím tisícům lidí po celém světě.

RESTART21 REFERENCE 

Zvýhodněná cena končí za..

Instrukce pro platbu přes bankovní převod 1-2 dny.
1) Na email ti přijde FAKTURA kde najdeš číslo účtu kam peníze zaslat plus variabilní symbol.
2) S fakturou stačí zajít do tvojí banky a oni už budou vědet co mají dělat.
3) Po zaplacení faktury ti do 2h přijdou přihlašovací údaje do členské sekce RESTART21.

Pokud máš jakékoliv otázky, tak mě kontaktuj.

Mým záměrem je, aby  Vám tohle cvičení co nejvíce pomohlo. A proto vám dávám garanci vrácení peněz 30 dní od objednávky.

Nevíš jak vyplnit objednávku?
Návod najdeš ve videu.

Co o mně říkají absolventi kurzu.

Jsi člověk s obrovským srdcem a velkou porcí úžasné energie, kterou umíš dávat lidem kolem sebe.... Jsi nejen skvělý kamarád, ale i rádce... Člověk který umí nejen dobře poradit, ale i podpořit a navést správným směrem... Jsem opravdu velice vděčná a šťastná, že jsem tě mohla poznat... Jsi upřímný a srdečný a já děkuji za to,že jsi... Moc si tě vážím a mám tě ráda... Děkuju za tvé přátelství.

Marika LobodášováKvalitář pro autonotiv

Pepa je něco jako světlo v dnešní době tmy a temna, hledal jsem přesně člověka jako on, člověka s čistým a laskavým srdcem, vím že se na něj budu moct kdykoliv obrátit a jsem mu nadosmrti vdeěčný za to že mi ukázal a ukazuje cestu, tu správnou cestu 🙂

Tomáš HarabišOsobní Trenér http://www.tomasharabis.eu/

Pepa je člověk s velkým srdcem má obrovskou energii kterou rozdává ostatním lidem, je skvělý člověk a kamarád který umí vždy poradit i podpořit. Je upřímný člověk a jsem také moc vděčná že jsem ho poznala a také Dekuji za to, že jsi vážím si tě a mám tě ráda a Děkuji za to že jsi.

Jana LuckováŽena v domácnosti

AUTOR PROGRAMU

JOSEF HOANG