RESTART21

RESTARTUJ SVOJE MYŠLENÍ A ZMĚŇ SI ŽIVOT

Už tě nebaví žít život plný stresů, nemocí, chudoby, nelásky a neštěstí..?

Slyšel jsi někdy otom, že naše myšlenky a činy vytváří náš osud?
Ano! Přesně tak to tu funguje a 
"Život který dnes žijeme je jen výsledkem našich předchozích myšlenek a činů."

Je tedy velmi důležité kam denně směřuješ svoje myšlenky, protože podle toho jak myslíš, tak podle toho konáš a podle toho jak konáš, tak podle toho máš výsledky a ty výsledky určují jestli jsi šťastný, nebo ne.
Tedy na začátku všeho je vždy myšlenka.

Vědci dnes říkají, že v průměru má každý člověk kolem 30tis - 60tis myšlenek denně. Je tedy velmi důležité na co nejvíce myslíš a čemu věnuješ nejvíce pozornost, protože přesně to si přitahuješ do života.

Program "RESTART21" ti dá obrovské uvědomění a pochopení jak se věci mají a jak to tu funguje a naučí tě jak aplikovat pozitivní myšlení do denodenního života a to vše díky VDĚČNOSTI .

"Ten kdo má vděčnost, tomu bude dáno a bude mít ještě víc, ale ten kdo nemá vděčnost, tomu bude odňato i to co má."

Tohle přísloví hovoří za vše, jen na to jaksi zapomínáme a většina znás si v životě spíše stěžujeme a neustále myslíme na negativní věci a nevědomě si tak do života přitahujeme ještě více negativních věcí a situací. 

CO SE NAUČÍŠ V PROGRAMU
"RESTART21"

Díky programu RESTART21 si uvědomíš spoustu věcí.
Pochopíš základní pravidla a zákony tohoto vesmíru a uvědomíš si spoustu věcí. Dozvíš se proč je tvůj život přesně takový jaký je.

 • VDĚČNOST
  Naučíš se vděčnosti, uvědomíš si za kolik věcí můžeš být vděčný(á). Tím že jsi vděčný(á), tím soustředíš pozornost na to dobré a když myslíš na dobré věci, tak si jich zákonitě přitahuješ do života ještě více.
 • POZITIVNÍ MYŠLENÍ
  Možná často slýcháváš "MYSLI POZITIVNĚ" ,ale aplikovat to do života už není tak lehké. V programu se naučíš, jak aplikovat pozitivní myšlení do každodenního života.
 • ODPOUŠTĚNÍ
  V programu pochopíš jak nedobré je v sobě držet jakoukoliv zlost, nenávist, závist.. vůči druhým. Naučíš se jak účině odpouštět druhým lidem a zbavovat se tak "citového jedu" který nás uvnitř žere.
 • MAGNET NA PENÍZE
  V programu se naučíš jak si účinně přitahovat do života peníze a cokoliv se ti zachce.
 • VISION BOARD (nástěnka cílů)
  Ve třetím týdnu si vytvoříš nástěnku cílů. A od té doby budeš vědět kam směřuješ.
 • VESMÍRNÉ ZÁKONY
  V průběhu kurzu pochopíš základní pravidla a principy kterým se řídí celý vesmír. Jakmile pochopíš a aplikuješ do života, tak tvůj život nabere obrat k lepšímu přímo RAKETOVOU rychlostí.

Co tě v RESTARTU21 čeká?

21 DNÍ

Kurz je rozdělen do 3.TÝDNŮ
Každý týden má sedm cvičení. Každý den dostaneš jedno cvičení v podobě videa. (každé video má cca 10min)
PS: Lidskému mozku trvá 21 dní aby si vytvořil návyk, po 21 dnech už bude tvoje mysl vycvičená na pozitivní, konstruktivní a úspěšné myšlení.

FACEBOOKOVÁ SKUPINA

R21 FACEBOOKOVÁ SKUPINA

Automaticky získáš členství v uzavřené FB skupině která je plná lidí kteří jsou naladěný na stejnou vlnu a navzájem se podporují a pomáhají si.

WEBINÁŘE & BONUSY 

WEBINÁŘE: Po každém týdnu si uděláme živé vysílání ve kterém si shrneme celý předchozí týden a posdílíme si tvoje pocity a zkušenosti.

BONUSY: Po třetím týdnu dostaneš BONUSY v podobě knih, dokumentů a filmů které změnily život jak mě, tak dalším milionům lidí po celém Světě.

NEOMEZENÉ ČLENSTVÍ

V momentě kdy si zakoupíš kurz, tak máš neomezený přístup do členské sekce RESTART21. Tedy kurzem můžeš procházet dokola a odkudkoliv na světě.

RESTART21 Funguje Všude

RESTART21 je kompatibilní na všech zařízeních. Můžeš ho mít na počítači, na tabletu, nebo v podobě aplikace na tvém telefonu.

RESTART21 RECENZE.

Co říkají absolventi o RESTARTU21, shlédni video a pochopíš :)

Vaše rezenze a zprávy :)

Vstup do programu RESTART21 a změn si totálně život.

Programem už prošli desítky lidí a totálně si změnili život k lepšímu. Už po prvním dni ucítíš změnu. Tvůj život bude mnohem štastnější, láskyplnější, zdravější a celkově bohatší.
Nevěříš? Tak vstup a přesvědči se na vlastní kůži. Nemáš co ztratit! Celý kurz trvá 21 dní a já ti kněmu dávám 30 denní GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ!

NEMÁŠ O CO PŘIJÍT, ALE JEN MŮŽEŠ ZÍSKAT.

"POKUD BUDEŠ DĚLAT TO SAMÉ DOKOLA, TAK NEMŮŽEŠ OČEKÁVAT JINÉ VÝSLEDKY"

RESTART 21
1990
990 Kč
Tato cena je časově omezená, nepropásni jí a vstup do kurzu nyní za 990kč.
ANO CHCI RESTART21
KURZ UŽ POMOHL STOVKÁM LIDÍ A VĚŘÍM MU NA 100% PROTO TI DÁVÁM 30 DNÍ GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. PROJDI KURZEM A POKUD TI NEPOMŮŽE, TAK TI DO 30 DNŮ OD ZAKOUPENÍ PENÍZE VRÁTÍM.

Zvýhodněná cena vyprší za..

Moje uvědomění..

Josef Hoang

Obyčejný člověk který jen pochopil univerzální zákony tohoto Vesmíru díky kterým si dnes žije "ŽIVOT PODLE SVÝHO"
Už od mala jsem nějak vnitřně cítil, že budu jednou velmi úspěšný člověk, jenže jsem ještě nevěděl "JAK NA TO". Za posledních 15 let jsem si splnil většinu cílů a snů které jsem si kdy zadal, jenže v roce 2014 přišel velký zlom a já přišel o vše a spadl na dno. V tu dobu se mě zmocnil vnitřní pocit objevit pravdu a zjistit "JAK TO TU FUNGUJE?". Během roka jsem přečetl desítky knih o ůspěchu, pozitivním myšlení a lidském bytí (prostě témata které se na školách neučíme). Přišlo obrovské uvědomění díky kterému jsem začal aplikovat nový způsob myšlení do mého života.. Během jednoho roka jsem dostal nazpět vše o co jsem přišel a založil jsem několik byznysů. Dnes pomáhám ostatním lidem na jejich cestě k úspěchu a štěstí. Vše se odehrává v naší mysli a způsobu našeho myšlení, každý kdo tohle pochopí si pak vytváří vlastní osud a život podle svého. V kurzu RESTART21 se naučíš vše potřebné ktomu abys mohl žít štastný a plnohodnotný život.

Vaše nejčastější otázky..

 • 1
  Je kurz RESTART21 pro mě?
  Ano kurz je pro každého kdo si chce změnit dosavadní život.
 • 2
  Pomůže mi kurz v mém životě mít více peněz?
  V kurzu se naučíte jak si přitahovat do vašeho života cokoliv chcete, včetně peněz.
 • 3
  Jsem matka dvou dětí, budu mít na kurz čas?
  Na každý den dostanete jedno cvičení v podobě videa, celé video včetně praktického cvičení nezabere déle než 30minut.
 • 4
  Nemám počítač půjde mi RESTART21 v telefonu?
  ANO :) RESTART21 je kompatibilní na všech zařízeních (PC, TABLET, TELEFON)
 • 5
  Nejsem moc technický tip, musím něco instalovat?
  Ne vůbec nic. RESTART21 funguje na webovým rozhraní, tedy stačí se přihlásit do členské sekce odkudkoliv a světě a můžete procházet kurzem. Stačí internetové připojení.

CO ZÍSKÁŠ KDYŽ VSTOUPÍŠ DO KURZU?

 • OBROVSKÉ UVĚDOMĚNÍ
  Nemůžeš něco změnit, když nevíš co to je? V kurzu si uvědomíš spoustu věcí a hlavně to, proč je tvůj dosavadní život přesně takový jaký je.
 • NEJEN TEORIE, ALE HLAVNĚ PRAXE
  Možná že jsi přečetl desítky knih o pozitivním myšlení a shlédl několik filmů, dokumentů, ale aplikovat vše do každodenního života je jiné kafe žejo? V kurzu dostaneš nejen vědomosti a informace, ale hlavně praktická cvičení díky kterým ti bude vše fungovat.
 • 21 Denní trénink
  Každý den po dobu 21dní dostaneš jedno cvičení na budování vděčnosti. Už po prvním týdnu se budete cítit štastnější a naplněnější.
 • 3x Webinář
  Trénink je rozdělen do tří týdnú. Na konci každého týdne si pustíš webinář kde si shrneme předchozí týden a řekneme si jak se ti v kurzu daří.
 • MP3 audio-verzi každé lekce pro snadný poslech na cestách
  Nemáš čas koukat na video a číst si? Posloucháš rád třeba v autě nebo ve vlaku? Veškeré své lekce si můžeš stáhnout také jako audio ve formátu MP3.
 • Doživotní přístup k online členské sekci
  Ke všem lekcím se můžeš kdykoliv vracet ve své členské sekci a postupně všechno, co se naučíš zavést do praxe.
 • Facebooková skupina
  Jako člen kurzu se automaticky stáváš členem facebookové skupiny ve které si sdílíme všechny naše/vaše zkušenosti a zážitky. Navážeš zde nová přátelství a možné spolupráce. Všichni členové R21 jsou naladění na stejnou vlnu jsme taková velká rodina :)
 • BONUSY
  Ve třetím týdnu získáš sadu bonusů v podobě doporučených knih, filmů a videí které změnili život nejen mě, ale dalsím tisícům lidí po celém světě.
RESTART 21
1990
990 Kč
Tato cena je časově omezená, nepropásni jí a vstup do kurzu nyní za 1990kč.
Objednat RESTART21
Vstup do programu a pochopíš základní zákony a pravidla tohoto vesmíru. V momentě kdy pochopíš, tak si splníš cokoliv chceš.

NEMÁŠ CO ZTRATIT!

Ke kurzu ti dávám 30 dní garanci na vrácení peněz. Kurz trvá 21 dní a Pokud ti kurz nic nedá, tak ti do 30 dnů od zakoupení peníze kdykoliv vrátím.

Máš dotaz?

Pokud se chceš na cokoliv zeptat, tak mi napiš zprávu a já ti osobně zavolám. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

SLEDUJTE MNE NA FACEBOOKU

MŮJ VIDEO YOUTUBE KANÁL