POZNEJ SÁM SEBE
"MEDITACE"

Královskou cestou duchovního rozvoje jsou meditace.

Meditace má výrazný vliv na všechny biologické markery stresu. Snižuje vysoký krevní tlak, zpomaluje kornatění tepen, posiluje imunitní systém, zvyšuje produkci endorfinů a také melatoninu, což je účinný antioxidant, který ničí volné radikály.

Nauč se správně meditovat a získej kontrolu nad svými myšlenkami.

Vše, co člověk stvořil, mělo počátek v jeho mysli.

Představ si situaci, když se jde stavět dům..
Předtím, než se vykopou základy a položí se první stavební kámen, tak se musí vše promyslet. Musí se vymyslet kde bude dům stát, jak bude velký, kolik bude mít místností z jakého materiálu se bude stavět..
Až pak se dá vše na papír a začnou se vytvářet nákresy.
Nakonec se nakoupí materiál a jde se stavět.

Takovým způsobem vzniká vše, co jsme kdy vytvořili, od materiálních věcí, po životní situace, at už ty pozitivní, nebo negativní.
Vždy je to nejprve myšlenka/sen/touha/vize v naší mysli a když se té myšlence budeme věnovat dostatečně dlouho, tak jí zhmotníme do našich životů.

Jak tedy MEDITOVAT?

Meditace jsou často spojovány s náboženstvím, nebo nějakou složitou technikou, kde musíte sedět v určité poloze třeba několik hodin.
Já říkám, že meditace je stav mysli, ve kterém se "zpřítomníte" a zvědomíte si tak vaše myšlenky a emoce v přítomném okamžiku, protože v přítomnosti "stavíme" vaší budoucnost.

Jak a proč meditovat se naučíš v online kurzu
Poznej sám sebe MEDITACE?

V tomto jedinečném programu, v první řadě pochopíš PROČ je tak důležité meditovat. Naučíš se JAK a taky KDY a KDE meditovat.

 • MEDITACE A POZORNOST
  Vše je o pozornosti a čemu věnujeme nejvíce pozornosti, to se nám projektuje do fyzické reality. Meditace je krásný a jednoduchý "nástroj" na usměrnění myšlenek a pozornosti.
 • UVĚDOMĚNÍ VLASTNÍCH MYŠLENEK
  Myšlenky a emoce jsou v energetickém světě, nedá se na ně sáhnout, ani nejsou vidět. Přesto tu jsou a je dobré s nimi vědomě pracovat.
 • Základní Meditace "NABÍJENÍ SVĚTLEM"
  V téhle meditaci se naučíme, jak nasávat pozitivní, láskyplnou, léčivou a nekonečnou energii. Tuto meditaci doporučuji aplikovat každý den.
 • Meditace na čištění
  K tomu, abychom se cítili čistě a vonavě, je potřeba denně dodržovat osobní hygienu, což znamená vykoupat se, umýt se, vyčistit si zuby atd.. Na co většina lidí zapomíná, je "Mentální hygiena". Je důležité vyčistit se od všeho negativního, co se na nás během dne mohlo nalepit.
 • Vizualizace a Afirmace
  Myšlenky jsou stavebním kamenem všeho, co se nám v životě děje. Pomocí této meditace udržíte vaší mysl bdělou.

ČAKROVÝ SYSTÉM

Řekneme si základní informace o jednotlivých čakrách, ať víme, jak moc ovlivňují náš život a jak s nimi pracovat.

 • 1. KOŘENOVÁ ČAKRA
  Kořenová čakra nás spojuje s matkou zemí a materiálním bytím. Pokud je tato čakra zablokovaná, tak žijeme ve strachu a žijeme trošku jako zvířata. Např.: bojujeme o základní potřeby - jídlo, příbytek, rozmnožování..
 • 2. SAKRÁLNÍ ČAKRA
  Tato čakra stojí za našimi pocity, emocemi a prožitky. Pokud je tato čakra v harmonii, tak prožíváme krásný prožitkový život. Pokud je zablokovaná, tak se nemáme rádi, nevěříme si a nedokážeme odpouštět.
 • 3. SOLAR PLEXUS
  Centrum v hrudi stojí za naší seberealizací. Lidé, kteří mají toto centrum aktivizované, tak jdou do AKCE. Žijí život na plno a plní si svoje sny.
 • 4. SRDEČNÍ ČAKRA
  Srdeční čakra je centrum lásky. Buď máš srdce otevřené a cítíš lásku, anebo uzavřené a lásku necítíš.
 • 5. CENTRUM V KRKU
  Krční čakra stojí za naším vyjadřováním a sebevyjádřením. Pokud máš tuto čakru zablokovanou, tak se ve svém žovotě budeš dusit a nebudeš říkat co doopravdy chceš..
 • 6. ČAKRA "TŘETÍ OKO"
  Tato čakra je sídlem intuice a telepatických schopností. Je sídlem všech uvědomovacích procesů, můžeme vytvářet nové reality na fyzické úrovni a staré rušit. Třetí oko je sídlem vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností rozlišování, paměti, vůle, na tělesné úrovni nejvyšší řídící centrum centrálního nervového systému.
 • 7. KORUNNÍ ČAKRA
  Tato čakra nás spojuje s aspektem Stvořitele (Světla, zdrojem všeho živého) prostřednictvím „vlákna života", které nám dává vůli k životu, a to bez jakýchkoliv podmínek či očekávání. Toto středisko je nejaktivnější v dětství, kdy se jeho energie ve fyzickém těle upevňuje.

Jakým způsobem kurz FUNGUJE???

 

Celý kurz je ONLINE

Kurz je online a obsahuje více jak 20 videí.
Celý kurz si můžeš pouštět z telefonu, tabletu, nebo PC, a to z pohodlí tvého domova.

NEOMEZENÉ ČLENSTVÍ

Ke kurzu máš neomezený přístup a veškeré aktualizace máš zdarma.

Online program
Poznej sám sebe MEDITACE

POZNEJ SÁM SEBE, nauč se MEDITOVAT, a získej kontrolu nadtím co "stavíš" ve své mysli každý den. 
Nemáš co ztratit! 
Ke kurzu dostáváš 30 denní GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ!

NEMÁŠ O CO PŘIJÍT, MŮŽEŠ JEN ZÍSKAT.

"POKUD BUDEŠ DĚLAT TO SAMÉ DOKOLA, TAK NEMŮŽEŠ OČEKÁVAT JINÉ VÝSLEDKY"

Mně osobně každodenní meditace pomáhají ke štastnějšímu a vědomějšímu životu. A 100% meditace doporučuji úplně každému.


Hodnota tohoto online kurzu je proto nevýčislitelná.
A o
sobně si tento kurz cením na 
5 990 kč

Rád obohacuji ostaní lidi a proto jsem se rozhodl, že tento kurz můžeš mít již dnes, za zlomek ceny.

Původní cena kurzu je 1 990kč
Cena dnes 1 290kč

Vaše nejčastější otázky..

 • Jak často musím meditovat?
  Doporučuji každý den minimálně 2 denně.
 • Zvládnu meditovat?
  Meditace je o tréninku, pokud je budeš aplikovat pravidelně, tak si na ně zvykneš, ale garantuji, že to je nejlepší zvyk, který si můžeš vytvořit.
 • Jsem matka dvou dětí, budu mít na kurz čas?
  Meditace si klidně můžeš pustit i při spaní, krásně tě to uvolní a budeš se cítit krásně.
 • Bojím se, že v meditaci něco uvidím
  Nemusíš se ničeho bát, vše je v pořádku. Mimochodem v kurzu učíme jak se zbavit podobných strachů.
 • Nejsem moc technický tip, musím něco instalovat?
  Ne vůbec nic. Po zaplacení dostaneš přihlašovací údaje co členské sekce, ke které se přihlásíš z jakéhokoliv zařízení (PC, Tablet, Telefon) stačí ti jen internetové připojení.

KDO JE JOSEF?

Jsem obyčejný člověk a smrtelník stejně jako ty. Přijmul jsem 100% zodopědnost za svůj život, za svoje myšlenky a činy. Dnes si vědomě vytvářím svůj život, mám jasné sny a cíle za kterými si jdu. Mojí největší vášní je sdílet s tebou co mě pomohlo a pomáhá na mé cestě k lepšímu životu.

Co o mě a mých kurzech říkají druzí..

Osobní rozvoj je pro mě už nějaký čas životní styl a velmi dlouho jsem sledovala jenom zahraniční kouče a mentory, protože mi na česko-slovenské scéně stále něco chybělo... do chvíle, než jsem poznala Pepu, jeho úžasná, skvělá videa, celkově jeho projev a způsob jak efektivně pomáhá lidem a jak předává své poslání dál.❤️ Program Restart 21 mě velmi posunul o další kus dopředu, za což velmi děkuji.🙏 Jsem moc vděčná za příležitost a tuto nenáhodu, že jsme se poznali, jsi obrovská inspirace a každý, kdo jenom i trošku touží po tom "něčem víc"...sledujte Pepu, protože vám může velmi efektivně pomoct vaše "AHA" najít a tím ve svém životě ledacos změnit.😇
Moni C.Online Podnikatelka www.monicejkova.com
Díky Restartu 21 se mi úplně otočil život, ta změna, která nastala v mém myšlení je obrovská. Tento skvělý projekt je postaven na vzájemné pomoci, podpoře a hlavně se zde naučíte jak přemýšlet tak, aby jste ovládli svou mysl a tedy i svůj život a uvědomili si, co vše v životě máme a co všechno ještě můžeme mít. Děkuji Pepovi za vše co mě naučil a pokud i vy chcete změnit svůj život, máte vnitřní otázky a nevíte kudy kam, vřele a zcela upřímně vám doporučuji tuto úžasnou věc 🙂
Tomáš HarabišFitness Trenér
Co se mi na Restartu líbí a proč jsem do něj vůbec vstoupila? Proč tedy právě Restart? Proč ne něco jiného? Zřejmě jde o to, jaká má člověk očekávání. Když jsem objevila Restart-klikla na danou stránku, líbila se mi cena Restartu. A co dále? Než někam vstoupím a zaplatím, chci vědět víc. Spousta lidí Vám udělá to, že Vám vše ukáže, až zaplatíte. Pepa ne. Než jsem vstoupila do Restartu, našla jsem si Pepovy webovky a zaujalo mě, že on vyznává to, s čím já souzním. Líbilo se mi, že Pepa na svých stránkách působí reprezentativně a zároveň jako někdo, kdo je poctivý a čestný. Také jsem viděla spoustu Pepových videí na youtube, která mě poskytla spoustu odpovědí na mé otázky. Ačkoli otázek je spousta a pokud na sobě pracujete, Pepa Vám na ně rád odpoví. Přečetla jsem si Pepův E-book, který je zdarma. Jsem moc ráda, že v Čechách je tady právě takové zastoupení, že si dal někdo tu práci a něco takového vytvořil. A proč doporučuji Restart? To je jednoduché. Prostě se mi osvědčil a mám výsledky. Kdyby to nefungovalo, nedělala bych to. Ať už se rozhodnete jakkoli, přeji, ať je Vaše volba šťastná.
Radka Vondrušková⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Studentka vysoké školy
Pepa je skvělý kouč. Ukazuje lidem cestu, kterou má v sobě každý, ale v dnešní uspěchané době na sebe lidé zapomínají..Pepa a jeho program R21, videa..Motivuje mnoho lidí k zamyšlení se, vděčnosti a pomáhá jim být šťastnějšími a úspěšnými v životě. Jsem velmi vděčná za to, že mi někdo jako je on vstoupil do života. Děkuji.
Kateřina Maxx⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Přesně tohle jsem potřeboval! O kryptoměny se zajímám již delší dobu, ale pořád jsem nevěděl, jak to vše funguje. Díky Pepovi a jeho kurzu CRYPTOMASTER 2.0. mi je vše jasnější. Dneska jsem udělal první Dlouhodobou Investici!!! Díky moc Pepo!
Jiří Nikl⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Manažer v hotelu Hilton UK
Ja musím napísať,že keby nebolo Pepíka,jeho úžasného kurzu Restart 21 a ochoty pomôcť kedykoľvek,keď sa človek naňho obráti,možno by som tu medzi Vami už dnes nebola.Bola som tak zúfalá,bezradná a padla som úplne na dno,až tak,že som nemala ani len kúska chuti žiť a bojovať,chcela som umrieť a myslela som len na to...No Pepík mi prišiel do cesty v pravý čas,bolo to v hodine dvanastej!Postavil ma znova na nohy,radil a radil mi vždy a vo všetkom. a kedykoľvek bol k dispozícii.Jeho kurz mi pomohol hneď v prvom týždni uvedomiť si,ako dobre môže byť na tomto svete,ako sa môžme radovať z úplných maličkostí,ktoré som v ťažkých depresiách absolútne nevnímala a popritom milujem toho toľko veľa.Neverila som už ani tomu,že mi nejaký Jozef Josef Hoang môže pomôcť,keďže mi nepomohli žiadny lekári viac než 10 rokov.Myslela som si,že mne niet pomoci,ale vyskúšala som(topiaci sa aj slamky chytá)a stal sa zázrak a on to dokázal!Pomohol mi!Za čo mu budem do smrti nesmierne vďačná a zaviazaná!Naučil ma tešiť sa zo života,naučil ma odstrániť všetko negatívne zo života,čo ma likvidovalo,naučil ma len a len pozitívne myslieť,byť vďačnou za všetulinko,čo mi život dal,naučil ma priťahovať si dobré veci ku sebe,dobré situácie a spĺňa sa to pomali všetko-až to niekedy neviem pochopiť,ako je to možné?Naučil ma urovnať si rodinné vzťahy,čo tiež vypadalo,ako neriešiteľné a je toho veľmi veľa čo mi dal,ako mi pomohol...a hlavne ma vrátil späť do života.Ďakujem,ďakujem,ďakujem Pepíček!!!❤❤❤Si pre mňa najlepším lekárom,akého som doteraz stretla!Nemožné sa vďaka Tebe stalo možným 😊😊😊Žasneeeeem a je mi úžasne po toľkom zle,ktoré som roky zažívala.Z celého srdca ďakujem!❤💙💚💜💓💕💖💗💝💞💟👍
Viera Mozolova
Burzy kryptoměn pro mne byla vždy španělská vesnice a myslel jsem si,že je to jen pro kravaťáky,ale díky Cryptomaster 2.0 kde je vše vysvětleno do detailu, už vím, že to tak není a že i obyčejný člověk se může pohybovat ve vysokých kruzích a plnit si své sny... Vřele doporučuji ...veliké díky.
Zdenek Ivanov⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Svářeč
Už 8 let jsem na mateřské a mám 4 krásné děti. Minulý rok jsem si uvědomila, že se do práce nechci vrátit, a tak jsem začala hledat příležitosti. Bohužel jsem nikdy neměla buňky na nějaký to podnikání. Hledala jsem něco, co bych mohla dělat z domova a dokázalo mě to uživit. Pak jsem narazila na kryptoměny. V kurzu CryptoMaster20 jsem zažila svou první kryptoměnovou krizi a byla to opravdu jízda. Nyní už vím, co dělat, když Bitcoin padá a jak na tom můžu vydělat. Věřím, že do dvou let mi kryptoměny pomohou splnit můj sen. Založit školku pro neočkované děti. CryptoMaster20 pomůže každému, kdo chce něco udělat a přestane se vymlouvat.
Markéta Grusová⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Máma na mateřské