Víkendový
"FIREWALKING"

Kdy: 23.10. - 25.10.
Kde: Chata RADOST v Orlických horách

Máme omezený počet míst

Víkend v přírodě se stejně naladěnými lidmi.

Proč chodíme přes žhavé uhlí?

STRACHY
Každý z nás máme nějaké strachy. Někdo se bojí více a někdo méně. Každopádně vědecké studie ukazují, že lidé kteří si plní své sny a cíle se svým strachům staví tváří v tvář. 
Jak to máš se strachy TY?
Bojíš se? Máš strach z toho co si o tobě říkají ostatní?
Bojíš se co když to nevýjde? Bojíš se jít do AKCE? Máš strach komunikovat s ostatními lidmi a říkat co doopravdy cítíš ..???

CHŮZE PŘES ŽHAVÉ UHLÍ
FIREWALKING

Má obrovský vliv na tvoje psychologické nastavení. 
V momentě kdy přejdeš přes 800 stupnů žhavé uhlíky, a to bez jediné popáleniny, pochopíš že strachy neexistují a jsou to jen zbytečné "BLOKY" které tě brzdí.

V momentě kdy přejdeš,
tak se ti život od základu změní .

Zažiješ víkend, na který nezapomeneš :)

Jak to bude celé probíhat?

Víkend zahájíme v pátek 23.10. společou večeří a následným sdílením.
V sobotu nás čeká ranní Joga s meditací a otužováním, lehká snídaně, dopolední program, odpolední sdílení a příprava na firewalking, večeře, noční program s FIREWALKINGEM, oslava transformace :)
Neděle ranní joga s meditací a otužováním, snídaně, sdílení, společní oběd a rozloučení :)

Celý seminář zakončíme rituálem díky kterému navždy odblokuješ svoje nevětší strachy!  Zároven si uvědomíš spoustu věcí a zklidníš mysl.
Poté tvůj život nabyde nových rozměrů.

Víkendový
"FIREWALKING"

Co tě na semináři čeká ..

 • SEBEPOZNÁNÍ
  Tvou podstatou je neomezená bytost.
 • Sebeláska a sebevědomí
  Nedostatek sebelásky a sebevědomí je v dnešní společnosti dost rozšířený problém a proto se naučíš jak mít rád sám sebe a věřit si, protože tohle je úplný základ štastného bytí.
 • Odstranování bloků
  Každý znás v sobě máme spousty bloků, někdo méně, někdo více.. Každopádně tyto bloky nás v životě brzdí. Společně odblokujeme i ty nejhlubší bloky z minulosti.
 • Meditace
  Věřím, že meditace by měly být každodenní součástí našich životů. Na semináři se dozvíte proč a jak meditovat. Celý víkend budeme provádět různé meditace a techniky.
 • Výstupy z komfortní zony
  Říká se že když nic neuděláš, tak nic nezkazíš, to je sice pravda, ale taky nic nedokážeš! Celý víkend bude jedno velké vystoupení z tvé současné "Komfortní Zony". Odhodíš bloky i stud až pochopíš, že být mimo KZ je fajn. Tvůj příjezd na semináě
 • Přechod přes žhavé uhlí
  Na konci dne projdeš posvátnou ceremonií při které pochopíš, že dokážeš cokoliv chceš. Od té doby se tvůj život od základu změní!
 • Strachy
  Strachy nás v životě hodně brzdí a ptoto se jim postavíme tváří v tvář a provždy naše vnitřní strachy porazíme.
 • Rappé
  Možnost vyzkoušení této medicíny v praxi
 • A mnohem více
  Celý tento víkend bude opravdu 'Transformační" a sebepoznávací. Podíváš se do hloubky sebe samého a pochopíš spoustu věcí které ti zbytečně ucházeli.

Místo konání

Chata RADOST

Adresa:
Plasnice 124, 517 91 Deštné v Orlických horách

Jak to bude probíhat

Pátek:
Zahájení 23.10.2020 v 17h

Sobota:
Ranní joga s dýchacím cvičením a otužováním, společná snídaně, odpolední program, oběd, volno, sdílení a seznámení s rappé, večeře, noční program s firewalkingem, oslava :)

Neděle:
Ranní joga s dýchacím cvičením a otužováním, společná snídaně, odpolední sdílení, fotografování/natáčení, oběd, ukončení semináře..

Máme omezený počet míst.
V ceně je zahrnuté ubytování, plná penze a veškeré poplatky.

Objednávka Víkendového FIREWALKING semináře.

Celková cena víkendového FIREWALKINGU všetně stravy, ubytování a kurzovného
činí 5 555kč / 213eur

Cena dnes 2 500 kč / 92eur

Tato cena platí pro prvních 10 účastníků.
Místo budeš mít rezervované po dobu splatnosti faktury (7 dní),
po té se faktura automaticky stornuje a tvé místo se uvolí.

Storno poplatky: 
do 21 - 15 dní 0% z uhrazené částky
 14 - 8 dní   50% z uhrazené částky
 7 a méně dní 100% z uhrazené částky

Uvidíme se za..

Vaše nejčastější otázky?

 • Pepo nespálím se?
  Takových otázek mi chodí vážně spoustu :) Z mých osobních zkušeností jsem viděl už tisíce lidí přecházet přes žhavé uhlíky a nikdy jsem neviděl ani nezažil nic drastického nebo něco extrémního. Je to mnohem jednodšší než jak to vypadá a zní.
 • Co když se budu bát a nepřejdu to?
  Každý máme možnost volby a i ty dostaneš možnost volby jesli chceš přejít nebo ne. Vše bude záležet jen a jen na tobě. Ale na mých seminářích přechází velká vštšina a to i ti kteří si myslí že by to nikdy neudělali :)
 • Jak bude celý den probíhat?
  Celý víkend bude vedený formou semináře a hlavně vaší interakce. Tedy budeme si dost povídat a u toho dělat praktická cvičení. Témata která budeme probírat budou sebepoznání, komunikace a hlavně strachy. Cvičení budou z jogy, meditace a celkově z osobního rozvoje.
 • Můžu si sebou vzít malé dítě, nebo pejska?
  Celý den bude zaměřený na tvé sebepoznání, proto je potřeba aby tvoje pozornost směřovala do nitra tebe samého. Pokud tam budeš mít dítě nebo pejska, tak se nebudeš moci 100% soustředit sama na sebe, což je velká škoda. Ale pokud opravdu cítíš že chceš přijít i s tvým doprovodem, tak samozřejmě jsi vítán.

Přatelé opravdu se nemáte čeho obávat, tento seminář je jedinečný a ve vašem životě vás může posunout hodně daleko. Proto se nebojte, váš strach vás bude jen omezovat at už budete dělat cokoliv.
Pokud se chcete postavit vašim největším strachům a to v jeden jediný den, tak tohle je pro vás jak ušité :)

Těším se na vás :)
- Josef

Celým seminářem te bude provázet Josef a jeho hosté

Josef Hoang

Vizionář
Josef je muž, který přijmul 100% zodpovědnost za svůj život. Dělá co ho baví a naplnuje. Dnes motivuje, inspiruje a podporuje lidi, kteří se také rozhodli žít život podle svého. Jeho kurzy a semináři prošlo již 10 000+ absolventů.