"Prožitkový FIREWALKING"

 

Od 16.3.2023 - 19.3.2023

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mladá Boleslav

Máme velmi omezený počet míst

Čas v přírodě se stejně naladěnými lidmi.

Analýza Tělo, Mysl, Duch
Po celý víkend budete mít možnost analyzovat váš stav.

Proč chodíme přes žhavé uhlí?

STRACHY
Každý z nás máme nějaké strachy. Někdo se bojí více a někdo méně. Každopádně vědecké studie ukazují, že lidé kteří si plní své sny a cíle se svým strachům staví tváří v tvář. 
Jak to máš se strachy TY?
Bojíš se? Máš strach z toho co si o tobě říkají ostatní?
Bojíš se co když to nevýjde? Bojíš se jít do AKCE? Máš strach komunikovat s ostatními lidmi a říkat co doopravdy cítíš ..???

CHŮZE PŘES ŽHAVÉ UHLÍ
FIREWALKING

Má obrovský vliv na tvoje psychologické nastavení. 
V momentě kdy přejdeš přes 800 stupnů žhavé uhlíky, a to bez jediné popáleniny, pochopíš že strachy neexistují a jsou to jen zbytečné "BLOKY" které tě brzdí.

V momentě kdy přejdeš,
tak se ti život od základu změní .

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zážitky na které nezapomeneš 🙂

Pro koho je tentto prožitkový seminář?

Pro každého, kdo chce zastavit, zpřítomnit se a naladit se na vnitřní sílu sebe samé/ho.
V ruchu každodenního života často zapomínáme na opravdový smysl života, a žijeme v automatickém modu života, ve kterém nejsme štastní.
Na semináři budeš mít spoustu času k zamyšlení se nad svým dosavadním životem a cekovým přehodnocením.

Jak to na semináři probíhá?

Začínáme ve čtvrtek příjezdem na místo, seznámení se s prostorem, ubytováním, následuje společná večeře a zahájení kruhu se sdílením.
V pátek nás čeká ranní rozcvička s meditací a otužováním, lehká snídaně, dopolední program, odpolední sdílení a příprava na kakaovou ceremonii, večeře, noční program. 
Sobota ranní procházka, snídaně, dopolední/odpolední program a příprava na FIREWALKING, oslava transformace 🙂
Neděle ranní cvičení s meditací a otužováním, snídaně, sdílení, společní oběd a rozloučení 🙂
Pokračování pro účastníky semináře Hlubinný Ponor.

Celý seminář zakončíme rituálem díky kterému odblokuješ svoje nevětší strachy!  Zároven si uvědomíš spoustu věcí a zklidníš mysl.
Poté tvůj život nabyde nových rozměrů.

Prožitkový
"FIREWALKING"

Co tě na semináři čeká ..

 • SEBEPOZNÁNÍ
  Tvou podstatou je neomezená bytost.
 • Sebeláska a sebevědomí
  Nedostatek sebelásky a sebevědomí je v dnešní společnosti dost rozšířený problém a proto se naučíš jak mít rád sám sebe a věřit si, protože tohle je úplný základ štastného bytí.
 • Odstranování bloků
  Každý znás v sobě máme spousty bloků, někdo méně, někdo více.. Každopádně tyto bloky nás v životě brzdí. Společně odblokujeme i ty nejhlubší bloky z minulosti.
 • Meditace
  Věřím, že meditace by měly být každodenní součástí našich životů. Na semináři se dozvíte proč a jak meditovat. Celý víkend budeme provádět různé meditace a techniky.
 • Výstupy z komfortní zony
  Říká se že když nic neuděláš, tak nic nezkazíš, to je sice pravda, ale taky nic nedokážeš! Celý víkend bude jedno velké vystoupení z tvé současné "Komfortní Zony". Odhodíš bloky i stud až pochopíš, že být mimo KZ je fajn. Tvůj příjezd na semináě
 • Přechod přes žhavé uhlí
  Na konci dne projdeš posvátnou ceremonií při které pochopíš, že dokážeš cokoliv chceš. Od té doby se tvůj život od základu změní!
 • Strachy
  Strachy nás v životě hodně brzdí a ptoto se jim postavíme tváří v tvář a provždy naše vnitřní strachy porazíme.
 • Rappé
  Možnost vyzkoušení této medicíny v praxi
 • Sananga
  Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit nebo zesílit naše energie, najít a harmonizovat kořeny nemocí i bloků, což vede ke kompletní rovnováze, fokusu a klidu mysli. Zbavuje negativních energií, otevírá třetí oko a srdeční čakru, harmonizuje, rozšiřuje propojení do duchovních sfér, odvápňuje a aktivuje šišinku.
 • Muziko terapie
  Harmonizace pomocí hudby, zpěvu manter.
 • Práce se záměry
  „Tím, že se člověk naučí zacházet se záměrem, získá možnost spolupracovat s tvůrčími silami univerza na projevení svých snů,.Záměr je to, čeho chceme dosáhnout. Bod, do něhož soustředíme svou pozornost – a tedy i energii. Stanovení záměru nám může pomoci nejen při obřadné práci, ale třeba i při pracovním jednání nebo při průchodu určitou životní etapou. V okamžiku, kdy si nejsme jistí tím, co potřebujeme udělat, se stačí přidržet záměru, který jsme si stanovili. On pak funguje jako maják, který nám bude i v té nejzuřivější bouři připomínat, kudy je třeba plout.
 • Analýza
  Po celou dobu pobytu budete mít možnost analyzovat váš stav a to pomocí našich speciálních přístrojů.
 • A mnohem více
  Celý tento víkend bude opravdu 'Transformační" a sebepoznávací. Podíváš se do hloubky sebe samého a pochopíš spoustu věcí které ti zbytečně ucházeli.

Místo konání

Jagava Permafarma s.r.o.,
16, 294 04
Veselice

Jak to bude probíhat

Zahájení: 16. Března 2023 (18:00h)

Pátek:
Ranní cvičení, procházka, snídaně, dopolední/odpolední program, sananga, kakaová ceremonie.

Sobota:
Ranní rozcvička, společná snídaně, odpolední program, oběd, volno, sdílení a seznámení s rappé, večeře, noční program s firewalkingem, oslava 🙂

Neděle: Ukončení pro účastníky PFW ve 12:00h
Ranní cvičení s dýchacím cvičením a otužováním, společná snídaně, odpolední sdílení, fotografování/natáčení, oběd, ukončení semináře..

Neděle: 17h příjezd/pokračování účastníků Hlubinného Ponoru
Ukončení Středa (oběd)

Objednávka - výběr akce
Prožitkový FIREWALKING (PFW) 16.3. - 19.3.

Dnes zaplatíš zálohu 3 111,- zbytek doplatíš na místě.

Máme omezený počet míst.
V ceně je zahrnuté ubytování v nádherném místě, plná penze kvalitní stravy v BIO kvalitě a veškeré poplatky.

Prožitkový FIREWALKING (čt-ne)
11 111,- 453eur
Prožitková akce, která ti pomůže odpustit již nefunkční programy a zároven ti pomůže nastavit si nové cíle a postavit se strachům. Transformační a prožitkový seminář.
Velmi transformační a sebepoznávací
Ideální pro každého, kdo touží po změně
16.3. - 19.3.
rezervovat místo
Máme omezený počet míst

Storno poplatky: 
do 30 dní 0% z uhrazené částky
 14 - 8 dní   50% z uhrazené částky
 7 a méně dní 100% z uhrazené částky

Vaše nejčastější otázky?

 • Pepo nespálím se?
  Takových otázek mi chodí vážně spoustu 🙂 Z mých osobních zkušeností jsem viděl už tisíce lidí přecházet přes žhavé uhlíky a nikdy jsem neviděl ani nezažil nic drastického nebo něco extrémního. Je to mnohem jednodšší než jak to vypadá a zní.
 • Co když se budu bát a nepřejdu to?
  Každý máme možnost volby a i ty dostaneš možnost volby jesli chceš přejít nebo ne. Vše bude záležet jen a jen na tobě. Ale na mých seminářích přechází velká vštšina a to i ti kteří si myslí že by to nikdy neudělali 🙂
 • Jak bude celý den probíhat?
  Celý víkend bude vedený formou semináře a hlavně vaší interakce. Tedy budeme si dost povídat a u toho dělat praktická cvičení. Témata která budeme probírat budou sebepoznání, komunikace a hlavně strachy. Cvičení budou z jogy, meditace a celkově z osobního rozvoje.
 • Můžu si sebou vzít malé dítě, nebo pejska?
  Celý den bude zaměřený na tvé sebepoznání, proto je potřeba aby tvoje pozornost směřovala do nitra tebe samého. Pokud tam budeš mít dítě nebo pejska, tak se nebudeš moci 100% soustředit sama na sebe, což je velká škoda. Ale pokud opravdu cítíš že chceš přijít i s tvým doprovodem, tak samozřejmě jsi vítán.

Přatelé opravdu se nemáte čeho obávat, tento seminář je jedinečný a ve vašem životě vás může posunout hodně daleko. Proto se nebojte, váš strach vás bude jen omezovat at už budete dělat cokoliv.
Pokud se chcete postavit vašim největším strachům a to v jeden jediný den, tak tohle je pro vás jak ušité 🙂

Těším se na vás 🙂
- Josef

Celým seminářem te bude provázet Josef a jeho hosté

Josef Hoang

Vizionář
Josef je muž, který přijmul 100% zodpovědnost za svůj život. Dělá co ho baví a naplnuje. Dnes motivuje, inspiruje a podporuje lidi, kteří se také rozhodli žít život podle svého. Jeho kurzy a semináři prošlo již 10 000+ absolventů.