Používej sílu slov správně

Afirmace  
Životní Hojnost

Slova která denně používáme, mají obrovský vliv na náš život. Jak se říká "opakovaná lež se stává pravdou". Pokud si většinu času stěžuješ a mluvíš negativně, tak je jasné, že dřív nebo později se to stane skutečností a realitou tvého života. Proto je tak důležíté používat slova vědomě.  

Tuto nahrávku doporučuji poslouchat každý večer před spaním a ráno ihned po probuzení. Nahrávka je nahraná ve frekvenci 7,83Hz. Na této frekvenci rezonuje celý vesmír, je to frekvence života..

JEDNÁ SE O AUDIONAHRÁVKU

Schumannova frekvence
7,83 Hz

Na této frekvenci rezonuje celý vesmír, je to frekvence života.
Bylo zjištěno, že setrvávání v blízkosti frekvence 7,83 Hz je ideální pro rozvíjení duševních schopností, harmonizaci, relaxaci, regeneraci. Tato frekvence je charakteristická pro změněné stavy vědomí, kdy dochází k synchronizaci mozkových hemisfér. Výzkum prokázal, že v hladině alfa dochází nejvíce k posílení a regeneraci všech životních funkcí organismu. Nízká alfa a superalfa je hluboký relaxovaný stav těla i mysli při plné bdělosti vědomí. Dochází ke zpomalení mozkových vln a také synchronizaci mozkových hemisfér. To má vliv na psychiku i fyzické tělo a náš mozek pracuje mnohem efektivněji.

 

Slova které určují náš život

Často si neuvědomujeme slova která denně používáme. Zkus se zamyslet jaké slova používáš ve spojení s penězi? Slova a souvětí jako.. Zase zdražili.. To je drahé.. Na to nemám peníze.. Tento měsíc nevyjdu s penězma.. Já pořád jen utrácím.. Musím makat, abych vydělal na chleba.. 
Slova jsou jako zaklínadla, používej je vědomě.

Slova, která jsou používaná v nahrávce, postupně přepíšou vzorce tvého myšlení a jednání.
Za 21-90 dní každodenního poslouchání budeš mít úplně jiný přístup.

Já Jsem zdrojem hojnosti.
Myslím láskyplně a pozitivně, zažívám neomezenou hojnost.
Věřím, že vše přijde v pravý čas.
Peníze mi přinášejí radost, protože jsou zdrojem dobra pro mě i pro ostatní.
Vydělávám peníze snadno a rychle.
Umím dobře zacházet s penězi.
Cítím vděčnost za finanční hojnost, která mne obklopuje.
Mám vždy všechno, co právě potřebuji.
Vydělávám svým pozitivním přístupem k životu.
Všechny peníze, které vydám, se ke mně vracejí dvojnásobně.
Ve svých představách vytvářím hojnost pro sebe i pro ostatní.
Jsem neomezená bytost.
Mohu si vytvořit, cokoliv chci.
Mé sny se naplňují.
Všechny peníze, které utrácím, obohacují společnost a vracejí se ke mně zmnožené.

Ochutnávka 

Afirmace pro  Životní Hojnost

Tato ochutnávka je dlouhá 10.10 minut.
Udělej si pohodlí , zavři oči a zaposlouchej se do nahrávky (doporučuji sluchátka).
Vnímej slova a představuj si jak se tak děje.

Plná verze 90 minut

Životní Hojnost 7,83 Hz

Každodenním posloucháním afirmací si udržuji neustálí klid a mír ve svém nitru. Cítím se motivovaný a přitom vím kam směřuji. V životě si všímám určitých náhod a synchronicit které mi do života neustále chodí. A to vše díky správně používaným slovům a afirmacím. 

Afirmační nahrávka Životní Hojnost
1 350
890
Nahrávku doporučuji poslouchat každou noc před spaním a ráno ihned po probuzení.
Plná verze 90 min
Odkaz ke stažení
Můžeš poslouchat neomezeně
Celkem 31 afirmačních vět
Nahráno v 7,83 Hz

Objednávka Afirmační nahrávky Životní Hojnost 7,83Hz

Po vyplnění objednávky a zaplacení, ti na email dorazí odkaz na kterém si nahrávku můžeš stáhnout.

Za svými projekty si stojím a proto ti garantuji 21 denní garanci vrácení peněz. Používej afirmaci po dobu 21 dní a pokud ti nijak nepomůže, tak ti peníze vrátím.

Jsi člověk s obrovským srdcem a velkou porcí úžasné energie, kterou umíš dávat lidem kolem sebe.... Jsi nejen skvělý kamarád, ale i rádce... Člověk který umí nejen dobře poradit, ale i podpořit a navést správným směrem... Jsem opravdu velice vděčná a šťastná, že jsem tě mohla poznat... Jsi upřímný a srdečný a já děkuji za to,že jsi... Moc si tě vážím a mám tě ráda... Děkuju za tvé přátelství.
Marika LobodášováKvalitář pro autonotiv
Pepa je něco jako světlo v dnešní době tmy a temna, hledal jsem přesně člověka jako on, člověka s čistým a laskavým srdcem, vím že se na něj budu moct kdykoliv obrátit a jsem mu nadosmrti vdeěčný za to že mi ukázal a ukazuje cestu, tu správnou cestu 🙂
Tomáš HarabišOsobní Trenér http://www.tomasharabis.eu/
Pepa je člověk s velkým srdcem má obrovskou energii kterou rozdává ostatním lidem, je skvělý člověk a kamarád který umí vždy poradit i podpořit. Je upřímný člověk a jsem také moc vděčná že jsem ho poznala a také Dekuji za to, že jsi vážím si tě a mám tě ráda a Děkuji za to že jsi.
Jana LuckováŽena v domácnosti

NĚCO O AUTOROVI

Josef Hoang je člověk, který motivuje, inspiruje a dává lidem naději, že můžou dosáhnout čehokoliv. Jeho kurzy a živými akcemi prošlo již přes 10 000 spokojených účastníků.